Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Mi a jó fogzásra egy 17 hetes...

Mi a jó fogzásra egy 17 hetes babánál, ha azt szeretném, hogy nyugodtan aludjon?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy a dologél, és a dentinox, csak rövid ideig hat. És a viburcol kúp? Nekem valami olyan kellene, ami estére megnyugtatja a picit, és hagyja nyugodtan aludni. Óránként ébred szegény:(

2012. júl. 3. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbáltad valamelyiket? Szerintem a Dentinox jó. A dokink ajánlotta még a Ferrum Phosphoricumot, az is jó volt.
2012. júl. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem próbáltam, csak ezekről hallottam
2012. júl. 3. 17:48
 3/8 A kérdező kommentje:
de a dentinoxban lidokain van, 4 hó előtt nem ajánlott, mi meg épp betöltöttük a 4 hót, valamint ezek ha jól tudom csak rövid ideig hatnak, azért kérdeztem a kúpot
2012. júl. 3. 17:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod. Nekem mindkét gyereknél bevált, és nem rövid ideig hatott. Nyugodtan ki lehet próbálni. A fiamnak 3 hónapos kora óta adom, nem rendszeresen, csak este, amikor jelezte a fájdalmat. A gyerekorvos rábólintott.
2012. júl. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 gabszem ***** válasza:
100%
Germicid-c kúp. ez fájdalom és lázcsillapító valamint van benne kis nyugtató is. akkor használjátok, ha már nagyon kialvatlanok vagytok. de szerintem először probáljátok a nurofent vagy a panadolt szuszpenzió formában.
2012. júl. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a Viburcol bevált. Este fürdés után kapta és reggelig aludt.
2012. júl. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én Dologélt adtam, az csak gyógynövényes. nálunk bevált.
2012. júl. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

germicid-c kúpot én csak nagyon végső esetben adtam.amúgy nállunk sem ért kalap sz@rt se a dentinox és társai,ezek csak ideiglenesen elzsibbasztották az ínyét majd mihelyst felszívódott ugyanúgy fájnt neki.

Nállam ami bevállt és nyugodt szívvel adtam neki akár több napon-héten keresztül az a chamomilla vulgaris 15 v 30 ch.

Ez ugye homeós bogyó aminek a lényege,hogy öngyógyító hatása van és teljesen természetes alapanyagokból áll.Gyakorlatilag az első 6-8 fognál volt nyügi utánna atöbbi szinte észrevétlenül bújt ki..pedig utánna jött ám csak a java:szemfog meg örlők..

ha kell még róla infó csak írj.

2012. júl. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!