Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Mikor bújnak ki LEGKORÀ...

Mikor bújnak ki LEGKORÀBBAN a nagy örlö fogak a babáknál?

Figyelt kérdés
A fiam most 17 hónapos, a 4 örlö fogán kívül már minden foga kibújt. Minden foga korábban bújt ki, mint ami meg van adva az internetes oldalakon. De nem túl korai még az örlö fogaknak? Vagy az örlö fogak már (jóval) a kinövés elött is kiválthatnak fogzásra utaló jeleket?

#fogzás #örlö fogak
2012. nov. 15. 17:42
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Nekünk 13 hónaposan kezdett el kibújni az őrlő foga. Most 15 hónapos lesz, és kint van az összes.

2012. nov. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fiam most 20 hónapos, és 18 foga van. Kb. 17 - 18 hónaposan bújt ki az első, felső 5-ös(!) foga + 3 szemfog. Nem akarták elhinni... - ekkor 8 napig volt erős hasmenése. Nem rég bújt ki a 2. felső 5-ös. Fiamnak is gyorsan jöttek végig a fogai. 8 hónaposan 8 foga volt.


Kedves 1. válaszoló - szerintem a kis őrlőkre gondolt :)

2012. nov. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Eszembe jutott, hogy a barátnőm kisfia 2 évesen mindig panaszkodott, hogy "fáj a foga" - de akkor még be sem volt duzzadva neki az ínye. Tehát már akkor érzékenyebbek, mikor még mi nem is sejtjük a fogat :)
2012. nov. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A lányom 1éves volt amikor kibújtak az őrlő fogai,mind a 4 egyszerre kezdett kijönni,azt hittem annál rosszabb már nem lesz,aztán most kezdenek kibújni a szemfogak,eddig ez viszi a pálmát... :(
2012. nov. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!