Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Anyukák, mit tegyek? 6,5...

Anyukák, mit tegyek? 6,5 hónapos a babám, két hete kezdtem a hozzátáplálást, nagyon ügyesen eszik kanállal. Tegnap este óta azonban nem fogadja el. Fogzás miatt lehet?

Figyelt kérdés
Anyatejes baba, a ciciből eszik, csak ugye már nincs annyi tejem. A foga miatt lehet? régóta duzzadt az ínye, most fehéredik. A csőröspoharat sem veszi a szájába, pedig már kezdett ügyesen inni belőle. Egyébként nagyon vidám baba, amilyen szokott lenni, csak éjszaka gyakrabban kel. Mit tegyek?

2013. jan. 15. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
tuti fogzás miatt van, nálunk detto ugyanez van. éjjel kel stb. chamomilla vulgarist szoktam neki adni napközbe, este meg viburcol kúpot ha nagyon szenved. áttörés előtt kétszer van szükség nurofenre. kibújik a fogacska és újra minden a régi lesz :)
2013. jan. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Kisfiam láthatóan nem szenved. Ömlik a nyál a szájábóll, de nem sír sokat, talán kicsit nyűgösebb, de még ezt sem mondanám. Szóval, "csak" nem eszik, cask ciciből tejet, és nyálfolyamot termel.
2013. jan. 15. 14:24
 3/9 anonim ***** válasza:
most az utolsó fognál az én lányom se szenvedett különösebben. kicsit nyügis volt de estére meglett a fog.
2013. jan. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és nála is volt étvágytalanság? Jajj, cask jönne már ki az a fogacska, hosszú hetek, sőt, hónapok óta várjuk! :)
2013. jan. 15. 14:26
 5/9 anonim ***** válasza:
igen volt. általában fele annyit evett vagy annyit se. rengetegszer öntöttem ki a kaját mert nem kérte vagy párat kortyolt :(
2013. jan. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor kicsit megnyugodtam. Eddig olyan szépen evett kanállal, ízlik neki minden (kivéve a sütőtök). Remélem, hamarosan kibújik a fogacskája. Várok még tapasztaltokat, ha vaakinek volt hasonló, írja meg, kérem!
2013. jan. 15. 14:29
 7/9 anonim ***** válasza:
nyugi minden amit leírsz tuti a foga miatt van. kitartás :) minden jót.
2013. jan. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. jan. 15. 14:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 6 hónapos és tegnap csak a cumisüveget fogadta el.Én is a fogzásra gondoltam...
2013. jan. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!