Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez már fogzás lehet?

Ez már fogzás lehet?

Figyelt kérdés

Babám néhány nappal múlt 3 hónapos. Kb. másfél hete nagyon nyűgös, étvágytalan, kevesebbet eszik. A keze állandóan a szájában van, kicsit folyik a nyála, mindig rágná az öklét. Szopi közben az ínyével gyakran ráharap a mellbimbómra vagy felsír.

2-3 napja a széklete elég savanykás szagú.

Létezik, hogy ilyen korán kezdődnek a tünetek?

Annyira sajnálom szegénykémet, néha olyan keservesen sír. Megyünk dokihoz, meglátjuk, hogy ő mit mond. Csak kíváncsi vagyok, hogy a ti babátoknál mikor jelentkeztek ezek a tünetek, és lehetséges-e, hogy a picikémet már a fogzás gyötri?


2013. márc. 4. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is mar 2,5 honaposan elkezdte, plusz beduzzadt az inye is.
2013. márc. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
már 2hónaposan elkezdődhet a fogzás, de lehet, hogy csak 9hónaposan bújik ki az első fog. nálunk is 2,5 lehetett mikor elkezdte ezt csinálni, ő lenyelte a sok nyálat és hányt állandóan. 5,5 hónapos volt mikor kijött az első foga, a héten lesz 6hónapos és pár napja kint van a második is. voltak napok, mikor nagyon turkált a szájában és szenvedett, meg volt mikor semmi ilyesmit nem csinált. sztem nálatok is ez lesz, hogy jön pár napig a fog, aztán nem jön
2013. márc. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Így van a második igazat írt.Sajnos.Nekünk is három hónaposan kezdődött,és most hat hónaposan sehol sem tartunk.Hát szóval ez van sokáig szenvednek szegények.
2013. márc. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező,és kedves második.Ne haragudjatok,hogy bele kotyogok,de a második válaszolótól szeretném kérdezni,hogy még mindig hány e a babád?Mert nekem a kisfiamnál semmit nem találtak,és még mindig rengeteget hány,és ő sem nyálal annyira mint itt a szomszédban a vele egyidős baba.Lehet,hogy ő is ilyen típus mint a tied.Még valami hogy boldogulsz a hasra fektetéssel.
2013. márc. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a 2. vagyok. én nem is sejtettem, hogy ennyi nyála van, egész addig, míg hasra nem tettük és láttam, milyen tócsa lett alatta... le voltam döbbenve, mert az első gyerekem szépen kifolyatta a szájából és piros volt az arca a nyáltól, mint általában a gyerekeknek. a fiam csak nagyon rövid ideig tűri, hogy hason legyen, elég hamar megfordul a hátára. szerencsére elég hamar kijött a foga, mármint az alsó kettő, bár azt látom, hogy egy ideje gyűri jobb oldalt alul is az ínyét; tehát még mindig nyálzik, de változó, hogy mennyire. hányni csak akkor hányt, amikor nagyon nagyon sok volt a nyála, tehát nem folyamatosan
2013. márc. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
még mindig a 2. vagyok, nem lehet, hogy ételallergiás a babád? van más tünete is vagy csak a hányás?
2013. márc. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!most van időm írni.Azt nem tudom,hogy étel allergia e vagy nem,mert nem igazán látok rajta más tünetet.Első perctől hány,és ő sem szeret hason lenni.Nekem azt mondták,hogy az anyatejes babák alapból sokat hánynak,de ő tápszert is kap így nem tudom,de holnap megyünk dokihoz,és minden képen meg említem ezt az allergiás dolgot.Köszönöm.

Kérdező még egyszer bocsi.

2013. márc. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Aranyosak vagytok. Valószínű, hogy már a foga is bántja, de időközben egy vérvételből kiderült, hogy a nem evés legfőbb oka a vashiányos vérszegénység. Úgyhogy most vas kúrán vagyunk, remélem hamarosan visszatér az étvágya.
2013. márc. 5. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!