Ez már az lenne?

Figyelt kérdés

A két alsó mikor kibújt 1-1 csíkocskát láttam 1 nappal előtte.És 1 hétig hasmanése is volt.Péntek óta ugyanolyan hasmenése van.Most a felső van soron.A 2 alsó több mint 1 hónapja bújt ki.Most minta átlátszana az ínyén a fogacska.Bocsi de jobb képet nem sikerült csinálnom mert nem engedi,remélem látni valamit rajta...

[link]



2013. jún. 20. 16:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már nagyon látszik.Fogd meg,ha határozottan érzed a fog formáját az íny alatt,akkor az.
2013. jún. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Érezni nem érzem mert úgy be van neki duzzadva..:(

Holnap lesz 1 hete,hogy hasmenése van szerintem most már lassan kibújik.Vagyis remélem,mert a fogzás nem jó párosítás ezzel a nagy melegel..:/

2013. jún. 20. 17:47
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát nem jó,az biztos!Mi a második alsót várjuk,de már nagyon:)Bár nálunk nem volt hasmenés.
2013. jún. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

:(

Egész nap tiszta hisztis,nyűgős..

2013. jún. 20. 18:22
 5/11 anonim ***** válasza:
1-2 vagyok.Nyűgös a melegtől is lehet.Nekünk a második foggacska még nem látszik így,mint nektek,de már nem engedi,hogy megfogjam.Ez a hőség viszont még egy rossz nekik:(
2013. jún. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Az első 2-nél én csak csíkot láttam mintha be lett volna horpadva ahol kibújt a foga.Másnap kint is volt.Az első 2-nél csak 2 napig volt hasmenése de ezzel már holnap 1 hete..:(

Remélem holnapra kibújik.:)

2013. jún. 20. 21:23
 7/11 anonim ***** válasza:
1-es vagyok.Azt mondják,az első jön ki legnehezebben,de a felső fogak nagyobbak,szélesebbek...A fogzás is babafüggő,kit mennyire visel meg.
2013. jún. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ma még jobban látszik neki.Azt hittem kibújik mára..:)

Tévedtem sajnos.De ma már nincs hasmenés,talán a napokban tényleg kijön.:)

2013. jún. 21. 09:57
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak ugyanilyen volt az ínye 2-3hétig majd egy kis feketés rést,pöttyöt láttam ami napról napra nagyobb lett es 3napra rá kibújt :-)
2013. jún. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ma reggel már picit meg van hasadva az ínye.:)
2013. jún. 23. 08:42
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!