Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Hogyan vessek véget a fogcsiko...

Hogyan vessek véget a fogcsikorgatásnak egy 10 hónaposnál?

Figyelt kérdés

Csikorgatja nappal a felső és az alsó kettőt, néha éjjel is hallom, sajnos kopik a foga. Mit tehetnék azért, hogy abba hagyja, mielőtt elfogyna a foga? Volt valakinek hasonló gondja? Talált rá megoldást? Mindig rászólók, ha észreveszem, adok neki a szájába rágókát, kap kiflicsücsköt. Reméltem, hogy csak a fogzás miatt pár napig csinálja, de szokásává vált.

Köszönöm.


2013. aug. 12. 22:30
 1/7 JnéHN ***** válasza:
Én mindig mondtam neki, hogy ezt ne, és később leszokott róla.
2013. aug. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én nem csináltam vele semmit,és leszokott róla..Míg nem volt foga,addig ugye így vakarta az ínyét,miután kinőttek neki s maradt a szokás,aztán elmúlt...Neki is meg kell szoknia,h tele van a szája fogakkal,máshogy kell használja az állkapcsát...
2013. aug. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt, fogzás okozta.

Amióta kinőtt az első 8 foga, azóta nem csinálja.

2013. aug. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És nem koptak közben a fogai a babáitoknak? A fiamnak láthatóan egyre kisebbek a fogai kinőtt része.
2013. aug. 12. 23:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezek úgyis kihullanak pár év múlva, addig meg jó lesz így is.

Nem, nem látok változást.


De kérdezz meg egy gyerekfogorvost, ha nagyon aggódsz.

2013. aug. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 JnéHN ***** válasza:
Első vagyok, nekünk letört belőle egy darab. De tényleg nem igazán lehet vele mit csinálni azokon kívül, amit leírtál.
2013. aug. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gabszem ***** válasza:
ilyen nàlunk is volt kb ugyanilyen korban. én mindig rászòltam hogy nem szabad de még jobban csinàlta. sztem viszket az inyük fogzáskor és azért csinálják. aztán egyszer csak abba hagyta.
2013. aug. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!