Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Hogyan magyarázzam el a...

Hogyan magyarázzam el a 4évesemnek, hogy nyissa ki a száját a fogorvosnál?

Figyelt kérdés
Sajnos lyukas a foga és fáj neki, most is fent vagyunk de hiába vittem dokihoz egyszerűen nem nyitja ki a száját és a szívem szakad meg, hogy fáj neki. Nem akarom gyógyszerrel tömni. Kérlek írjatok mit tehetnék?
2013. aug. 13. 02:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Otthon el kellett volna játszani, hogy mi fog történni, ott pedig először neked ülni a székbe, hogy lássa, mit fognak vele csinálni. Igy, hogy mar voltatok, max az marad, hogy szét feszítik a száját.... De inkább az, mint az elhúzódó fogfajas, ami rámehet pl a fülére is.....
2013. aug. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen ez z eljátszás okat segít, nekem már 2 évesen tátotta a száját a kislányom, ha dokinéni megakarta nézni a torkát. Itthon eljátszottuk mindig elmondom neki mi fog vele történi.
2013. aug. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi is megbeszéltük a fiammal aztán a buszon még elpróbáltuk, hogy beül a székbe és az erős fénytől hunyorgott mert meséltem neki róla. Csak úgy tátotta a száját meg viccelődött , hogy szeretne ilyen széket mert vicces ahogy felemelkedik. Az orvos után meg beígértem neki egy állatkereskedés látogatást. Nagyon élvezte. Hozzátenném, hogy az én fiam nem szeret szótfogadni és rettenet eleven. 4 éves ő is.
2013. aug. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!