Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két éves kislánynak hogyan...

Két éves kislánynak hogyan magyarázzam el, hogy fog kibújni a pocimból a kis tesó?

Figyelt kérdés
Mindig azt mondja a kislányom nem tudom kivenni a kis tesót, mert be van zárva, vagy pl: a doktorbácsi felvágja anya pociját kiveszi a kis tesót nagyon vérezni fog, és nagyon fog fájni anyának. (kicsit morbid ez averzió ahogy ő mondja, ezért valahogyan másként kellene neki elmagyaráznom! De hogyan? Nagyon okos értelmes kislány!

2013. jún. 8. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden lány nuniján van egy lyuk, ahol majd kibújik a kisbaba. Ennyi, hiszen ez az igazság.
2013. jún. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom 2,5 éves volt, mikor az öccsét vártam, Minden nap megkérdezte, mikor veszi már ki a doktorbácsi a pocakomból?A végefelé már nagyon türelmetlenül várta:)
2013. jún. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A doktorbàcsi kiveszi, csak ő ért hozzà. A részletek úgysem fogjàk érdekelni :)
2013. jún. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A doktorbácsi kiveszi, de ne aggódjon, a doki ért hozzá és nem fog fájni anyának (csak egy kicsit).
2015. ápr. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!