Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ezt hogy magyarázzam ki a...

Ezt hogy magyarázzam ki a szüleimnek? :S

Figyelt kérdés
Voltam egy buliban, ahova jöttek értem, de tele volt részeg idiótával. Én nem ittam semmit, de ők azt látták ahogy mindenki rosszul van, meg mindjárt hánynak.. Hát tipikus buli volt. Viszont én tényleg nem csináltam hülyeséget, de félek soha többet nem engednek el bulizni. :\ Mit csináljak?
2013. júl. 25. 09:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Látták rajtad, hogy józan voltál, nem? Nincs okuk kételkedni, hiszen, ha innál egy buliban már akkor is ittál volna. Szerintem megbízhatnak benned, hiszen te nem csináltál semmit. És mondd azt, hogy neked nem kell alkohol ahhoz, hogy szórakozni tudj.
2013. júl. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van. Viszont a cigit tuti érezték, ugyanis mindenki cigizett szinte. -.- Viszont én undorodom tőle, még a szagától is fuldoklok.. De ajj :( Eddig bíztak bennem, remélem azután is..
2013. júl. 25. 09:07
 3/11 anonim válasza:

Ha megbíznak benned akkor nem kell magyarázkodni.


Amúgy is ha valamit az ember sumákolni akar, azok fogják elsőre észrevenni akik közel állnak hozzá vagyis a szüleid.


Ha ugyan olyan vagy mint régebben akkor nem lesz gond.


Réges régen és is jártam ilyen bulikba ,de cigi,fű,alkohol.


Én mégsem ittan,cigiztem vagy füveztem és nem volt otthon bajom.


Elmentem, hogy ne unatkozzak hétvégeken, beszélgettünk, nyomtunk egy kis konzol játékot vagy éppen kártyáztunk.


Azért mert dohányzós és iszákos a társaság ahova járt, nem jelenti azt ,hogy te is olyan vagy.


Mond meg nekik, hogy szeretnél máskor is menni és fejtsed ki ,hogy undorodsz a cigitől stb...


Fő az egyenesség és az igazmondás.

2013. júl. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. júl. 25. 09:16
 5/11 anonim ***** válasza:
Légy őszinte, ja meg színlelj nagyon szomorút, ha nem vagy az. Mondd, hogy te utálod a cigit, láttál már dohányos tüdőt és undorítónak tartod, nem szeretnél olyat. Meséld el, hogy cigiszagod azért lett, mert a buliban kb mindenki cigizik és egyértelmű, hogy akkor rád is száll a füst. Mondd azt is, hogy minek cigiztél volna, ha eddig sem tetted és a buliban nem is ittál, szóval nem lett volna milyen hatást felerősítsen. Elsőt meg nem akarsz szívni (szálat) de ha akarnál is biztos nem egy bulin, hogy aztán rosszul légy tőle és esetleg haza kéne menned.
2013. júl. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Őszinteség és egyenesség, én sem ajánlok mást! De beszéld ezt meg velük! Mondd el, amit itt nekünk is, hogy nem dohányzol, mert még a szagát sem szereted, és nem voltál részeg. A saját viselkedésedért tudsz felelősséget vállalni, másokéért nem. Ezt is hangsúlyozd! Eddig sem ugrottál mások után a "kútba" és ezután sem tervezed. De szeretsz velük lenni, mert manapság ezt a szánalmas részeges összejövetelt, és gruppen-hányást nevezik bulinak, és neked erre valamilyen varázslatos okból igényed van (ezt indokold meg te, mert én magam sem értem, miért). A fontos az, hogy nem kell szépíteni semmit, mert nem hülyék, látnak a saját szemükkel mindent. A fontos viszont az, hogy Te hogy állsz ezekhez a dolgokhoz. Sok sikert!
2013. júl. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a tippeket srácok!!

#6: Azért van rá szükségem, mert nem csak azokból az emberekből áll, akik hülyére isszák magukat és ez nekik a buli.. Őket nem is ismertem. Azért járok el, mert ott vannak a barátaim is, akik viszont mérékkel tudnak bulizni, mint én. De köszönöm!! :)

2013. júl. 25. 09:24
 8/11 anonim ***** válasza:

Ne járkálj ilyen helyekre,szerintem!Ne haragudj,de ilyet én látni sem akarnék,ha lenne ott barátom,ha nem!Félnék ott,tartanék,hogy melyik hülye okád le..vagy rosszabb..stb.

A barátaiddal inkább menjetek kulturáltabb helyekre.Térítsd észhez a társaságot,mielőtt rosszabb helyzetbe keveredsz!

Nem kell magyarázkodnod,kivéve akkor,ha anyud majd komplikáltan látja a helyzetet.Erre pedig megvan az esély.

Viszont jogosan aggódnak a szüleid.Én simán megtiltanám,hogy elmenj oda..észhez térítenélek így szülőként,mielőtt esetleg a rendőrségre-kórházba-hullaházba kellene mennem utánad!Ne haragudj,de annak ellenére,hogy józan eszű,normális lánynak tűnsz,annak ellenére kicsit lazán veszed a dolgot és nem lényegénél ragadod meg!Most lépj ki ebből,mielőtt bajba kerülsz.Saját érdeked.

2013. júl. 26. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Hasonló helyzetben voltam, elég ciki volt, sőt, én magam is kicsit ittas voltam, de jól tudom leplezni, szóval anyu nem vette észre, mikor értem jött.

Azt mondta, örül, hogy én nem csúsztam annyira szét, mint a többiek.

Szerintem lehet járni ilyen bulikba, csak észnél kell maradni.:)

16L

2013. júl. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. júl. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!