Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » A Ti babátoknál mikor kezdődöt...

A Ti babátoknál mikor kezdődött a fogzás? Milyen jelei voltak? Hogyan viselte a baba?

Figyelt kérdés
2013. aug. 14. 07:34
 1/5 anonim ***** válasza:

4 hónapos volt, mikor észrevettem, hogy nagyon folyik a nyála, és szívta be a száját, mintha cumizna. Láttam egy nagyon apró fehér pöttyöt a szájában, rögtön hívtam a gyerekorvost, azt mondta, lehetetlen. :) Két hét múlva már határozottan lehetett látni, hogy de bizony, az egy fog. Úgyhogy 6 hónapos korára már 2 foga volt.


Csak a nyálzás volt a jele és mindent rágott. Ha más nem volt kéznél, akár a ruháját is. :) Igazából nagyon jól viselte, nem volt lázas, nem mutatta, hogy fájdalmai lennének, Dentinox gélt vettem, azzal kentem, nálunk bevált.


Sokan dícsérik a borostyánláncot, én nem mertem venni.

2013. aug. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

8 hónapos múlt és még mindig nincs foga.

Már 3 hónapos korától rág mindent, néha van 1-1- sírósabb éjszaka.

Én nem merek pénzt adni borostyánláncért, mert sok helyen hallottam, hogy semmit se ér.

2013. aug. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nálunk 3 hónaposan ömlött anyála, mindent tömött a szájába, 4 hónaposan határozottan látszottak a fogacskák alul, volt hogy orvoshoz vittem mert órákig ordított, és nem evett, lázas volt, ment a hasa. orvos azt mondta mindjárt kibújik a fdoga. tévedett, 7 és fél hósan jött ki az első, most majdnem 10 hónapos és 3 foga van. rettentően szenved szegény, sikszor ébred éjszaka, mindent rág , sokszor nem akar enni mert annyira fáj az ínye. mégse haladunk. nálunk úgy néz ki nagyon meg szenvedünk vele. dentinox és társai nálunk semmit nem ér. ha nagyon szenved este szokott kapni panadolt, vagy algoflexet
2013. aug. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Két hónapos volt a kisfiam,mikor kezdett nyűgösködni és nyálazni. Piros és duzzadt volt az ínye, az ökle,keze folyton a szájában volt. NYűgösen viselte,de nem ordított..Kerek 5 hónapos volt,mikor az alsó két fogán koccant a kiskanál!!
2013. aug. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én babám 5 hetes és alul két foggal született, tegnap sajnos eltávolították őket, mert gyökér nélküliek voltak. A fogorvos azt is mondta, h hamarosan kibújik a felső kettő is, reméljük, h annak lesz gyökere! Szívja is a kezecskéjét akkor is mikor már nem éhes és balóban kemény az ínye!
2013. aug. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!