Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Fogzás és a gyógyszerek?

Fogzás és a gyógyszerek?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak már kijött alul 2 foga egyszerre a múlt héten, de nemsokkal azután feltűnt, hogy a felső kettő is nagyon be van dagadva. Szerintem azok is jönnek. Szegénykém nagyon szenved! Panadolt adtam neki, meg kúpot, a doki aztán mondta, hogy adjam felváltva, nehogy károsodjon vagy a gyomra, vagy a mája vagy a veséje! Király!! Próbálok neki nem adni semmit ma. Arra lennék kíváncsi, hogy ki mit adott a picinek, és mennyi ideig? Homeopátia kinél jött be? Dologél és a dentinox kb 5 percig jó, utána ismét visít! Már 2 hete nem alszunk, mindketten hulla fáradtak vagyunk, remélem a többi nem most akar kijönni!Köszi a válaszokat előre is!

2013. aug. 29. 08:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Én Viburcolt adok neki esténként, mikor fogzik (reggel nekünk nincs szükség rá), Panadolt csak akkor, ha éjjel sírva felébred. Szerencsére nincs rá gyakran szükség.
2013. aug. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy éjjel mindig sírva kel, és meg sem nyugszik, csak, ha cicizik. Gondolom nyugtatja meg vakarja.
2013. aug. 30. 06:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!