Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Fogzás, ömlő nyál. Ti mit...

Fogzás, ömlő nyál. Ti mit csináltok? CSupa nyál a ruhája, ha lecserélem,20 perc múlva ugyanolyan.

Figyelt kérdés
CSerélgetitek a ruhát?Előkét is próbáltam, a szájába tömi,ugyanolyan nyálas az egész baba... Ilyenkor még nem olyan vészes a dolog, de hűvösebb időben nem akarom, hogy megfázzon.
2013. aug. 14. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát igen, én cserélgettem, illetve volt rajta póló, rajta meg még egy ruha, így lassabban ázott át. De mást nem nagyon tudsz tenni, figyelni kell, vinni váltó ruhát is, ha mentek valahova. Törölgetni felesleges szerintem.
2013. aug. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egy kis kendőt tettem akkoriban rá, valamennyire segített
2013. aug. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam két és fél éves koráig folyamatosan nyáladzott, ha fogzott, ha nem. Mindig lógott egy partedli a nyakában, gyakorlatilag úgy éltünk. Aztán hál Isten elmúlt.
2013. aug. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!