Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Mikor kezdett el kibújni...

Mikor kezdett el kibújni babátok foga? Szopizás közben harapott? Könnyen le lehetett róla szoktatni?

Figyelt kérdés

2013. aug. 14. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak 3hónaposan kezdett látszódni,hogy jön a foga. 4 hónapos vojt mikor kijött neki az első,rá kb 2hétreamásodik és rá kb egy hónappal jött ki neki a két felső pár nap eltéréssel. Miután az első foga elkezdett jönni azután harapott néha-néha, viszont miután kijött mind a négy egy ideig abbahagyta (kb 1hónapig) aztán kezdte előről csak sokkal durvábban :-S és persze ha szóltam neki,hogy nem szabad mert anyának fáj csak kinevetett és folytatta :-) mostmár 10hónapos 8foga van, de még mindig vanhogy harap :-S Sajna nekem azt mondták hogy nemigazán lehet leszoktatni max sokszor mondani neki higgadtan, hogy nem szabad és akkor előbb utobb abbahagyja.
2013. aug. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
11 hónaposan jött ki az első foga és most van 4. 12 hónapos volt 2 hete. Az elején harapott kicsit, de mindig rászóltam és elvettem a cicit. Picit sírdogált és mikor visszaadtam, megint elmondtam, hogy fáj anyának. Ha megint harapott, elvettem. Kb 4-5 nap alatt leszokott. Azóta sem harapott.
2013. aug. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!