Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Kinek milyen csodaszer vált...

Gabi86 kérdése:

Kinek milyen csodaszer vált be fogzásra?

Figyelt kérdés

2013. szept. 14. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Vibrucol kup az elején mostmar semmi! :-( Vegszukseg esetén nagyon ritkán adok neki nurofen szirupot de valóban csak ha már látom, hogy elviselhetetlen és csak éjszakára!
2013. szept. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gengigél baby!A legjobb!Igaz eléggé drága,de mindent pénzt megér a babám nyugalma!
2013. szept. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

borostyán lánc.

a gélek egyátalán nem.

2013. szept. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.szegényemnél most múlott el a hasfájás egy 5 napja és most kezdődnek a fogak.azt hittem lesz egy kis nyugi,de sajna nem.3 hónapos múlott és a hasfájásra is mindent végigpróbáltunk,de minden csak egy ideig volt hatásos,ezekkel a gélekkel remélem nem járunk így.az hogy nem akar enni az lehet hogy a foga miatt van?du. pl estig alig akart enni.vagy beteg lehet? nagyon-nagyon jó evő babáról van szó,azért gondolom hogy csak a foga miatt mert én is úgy vagyok vele hogy ha fáj a fogam nem bírok enni.remélem nála is "csak" ez a baj.
2013. szept. 14. 23:54
 5/9 A kérdező kommentje:
lánca az van,de nem igazán használ,mert úgy üvölt szegény és alig lehet megvígasztalni.meg ma ezt a Dologlélt vettem de max fél órát használ.
2013. szept. 14. 23:57
 6/9 anonim ***** válasza:
A Viburcol nekünk nagyon bevált, pedig nálunk már a 3. kisörlő jön. Ha nagyon fáj (szerencsére ritkán), akkor Panadol, Nurofen, Algoflex baby.
2013. szept. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! A stabilizált Alo Vera szűrt levét, az Activatort próbáld ki. A fogzás mellett hasfájásnál, láznál, fülgyulladásnál, görcsoldásnál, szájpenésznél stb is jó.Jobbulást!
2013. szept. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szia!


Nekünk fogfájásra a dentinox gél segített, az orvos ajánlotta. És a hasfájásra pedig az infacol cseppet ajánlom, az tényleg életmentő tud lenni, elég csak estére adni és egész éjszaka alszik hasfájás nélkül. :)

2013. szept. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 horex ***** válasza:

Nanemá' hogy a borostyán ellenére üvölt!

Nem a nyakára kell tenni hanem a szájába adni :)



Ezt a baromságot terjesztik mindenhol

2013. szept. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!