Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzási fájdalomra, nyűgösségr...

Eszo kérdése:

Fogzási fájdalomra, nyűgösségre valami csodaszer?

Figyelt kérdés

dentnox-al és dologéllel szoktam kenegetni, most tesztelem a viburcol kúpot...de eddig semmi!

panadolt és nurofent kiköpködi,meg amúgy sem szeretném agyontömni gyógyszerrel...


valami más ötlet??


2013. máj. 10. 13:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a afrezyderm gélt,nálunk ez vált be.az összes többi semmit sem hatott.na meg eleinte (most jön a lepontozás:) ) a borostyánláncot,és én úgy vélem segített.nyilván nem lett észrevétlen,de éjjel mondjuk 2szer ébredt az addigi 89 helyett.1 próbát megér
2013. máj. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

köszi..gondoltam én is a láncra...nem tudom merjem-e..

ezekkel a gélekkel meg az a baj,h max fél órát hatnak..

a frezyderm jobb?????

2013. máj. 10. 14:09
 3/12 anonim ***** válasza:
Nálunk semmilyen gél nem hat egy pillanatig sem. Csak a Viburcol vált be, de azért ennek is kell egy kis idő, hogy hasson. Mióta teszteled?
2013. máj. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3 napja...de mintha csak nyűgösebb lenne tőle..az lehet???


te hogy adtad neki? reggel este??

2013. máj. 10. 14:20
 5/12 anonim ***** válasza:
Ja, a láncot én is megvettem, de nem merem a nyakába rakni, szerintem nem biztonságos. Éjjelre semmiképp nem merném rajta hagyni, így meg úgysem ér semmit. Utolsó voltam.
2013. máj. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen, előfordulhat, hogy először felerősíti a tüneteket, de ezt babája válogatja, nekünk ilyen nem volt. Most jön a fiam 7. és 8. foga, ez most eléggé megviseli, így most reggel és este adom, egyébként a többi fogánál csak éjszakára adtam.
2013. máj. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
és úgy hány nap után hatott???most nem kéne feladnom...
2013. máj. 10. 14:24
 8/12 anonim ***** válasza:

Viburcol, vagy Osanit, ez mindegyik homeopátiás.

Nyakláncról:

[link]

2013. máj. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Sajnos akárhogy gondolkodom nem emlékszem, mennyi idő alatt hatott,de szerintem még ne add fel. Viszont este, ha elkezd a fájdalom miatt sírni (mert azért ilyen is előfordul, bár nem sokszor szerencsére) akkor én beadom a Panadolt vagy Nurofent. Sokkal inkább ez, minthogy sikítson a fájdalomtól. Szerencsére a fiamnak nagyon ízlik.
2013. máj. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
most délután adtam neki nurofent..apránként nyalogatva..így nem köpte ki
2013. máj. 10. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!