Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Mit adtok enni a babának,...

Anikó1985 kérdése:

Mit adtok enni a babának, fogzás ideje alatt?

Figyelt kérdés
Most a fiam nem nagyon eszik, vagy kiköpködi a kaját. Gondolom hozzáér az étel és nem tetszik neki. Ropit szívesen rág. 19 hónapos, 4 metsző fog jön egyszerre :( Várok ötleteket, amit ti is adtok, amikor fogzás miatt nem eszik a babátok.

2013. okt. 28. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Kisfiam a hűsítő kajákat szerette.

Tehát : joghurt,puding,túró rudi.

Valamint szerette a réteges-krémes sütit amit csináltam..Bár gondolom azt is a hűs krém miatt.

+ rengeteg vizet ivott

Amikor főtt kaját etettem volna vele csak a puha,pépesebb dolgokat szerette

Pl : túlfőzött rizs-tarhonya-tészta...ezeket mindig szafttal kínáltam

Pörkölt szaft,tejfölös szaft..így evett azért..és nem aggódtam túl

2013. okt. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igazából nem aggódom én sem, mert azért eszik, csak kellenek ötletek :)
2013. okt. 28. 09:58
 3/5 anonim ***** válasza:

A DM-ben is van "rágcsáló háló" (nem tudom a pontos nevét, a cumisüvegek és babadolgok részlegén van).

Egy bababarát műanyagból készült erős háló és egy nyél: tudsz beletenni nagyobb darab almát, körtét, zöldséget stb. és a baba tudja rágcsálni- egészséges, praktikus, tisztítható stb.

Enyhíti a fogzás fájdalmát a rágcsálás és legalább biztos lehetsz benne, hogy olyan dolgot eszik, ami jó neki. A levét is kiszürcsölgetik belőle a picik.

Mindenképpen ajánlom- nem is nagy összegbe kerül. Biztosan másutt is kapni, de a DM-ben biztosan.

2013. okt. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de jó, erről a hálóról nem is hallottam. Majd megnézem. Köszönöm!
2013. okt. 28. 18:45
 5/5 anonim válasza:
Szia! Az én húgom is fogzik, ő sem valami nagyevő mostanság, de a gyümölcsöt szereti. A pároltzöldség a másik kedvence :)
2013. nov. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!