Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » 7 hónapos a kislányom, nagyon...

Barbiii1987 kérdése:

7 hónapos a kislányom, nagyon nyűgös nincs olyan nagy étvágya mint eddig volt, mérgesen nyomja az öklét a szájába és dörzsöli az ínyét, és nagyon taknyos, köhécsel, voltunk dokinál de ő szerinte nincs megfázva?

Figyelt kérdés
Az ínye is meg van duzzadva, gondolom ezek már a fogzás tünetei? Körülbelül mikor fog már kibújni a fogacska? Nagyon sajnálom szegény mert látom a szemén is, hogy megviselt de aggódom is, hogy ezek a fogzás tünetei? Remélem nincs más baja?
2013. okt. 29. 15:23
 1/3 A kérdező kommentje:
Kicsit hülyén sikerült megfogalmazni, de siettem :)
2013. okt. 29. 15:24
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy jön a fogacska... ezt át kell vészelni. Pontosan mikor bújik ki? Senki nem tudja megmondani! Ha nagyon szenved, használj Dentinox gélt, szerintem jó és végső esetben Panadol Baby, Nurofen Baby. Adj neki olyan dolgokat a kezébe, amit rághat, hiszen segíti a fog kibújását! Nyugodj meg hamarosan lesz fogacska! Minden jót! :)
2013. okt. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A gélt használjuk, de már 31-én kibújt az alsó egyik fogacskája a mellette lévővel még kínlódik köszönöm a választ :)
2013. nov. 4. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!