Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Fogzástól kipirosodott cunit...

Fogzástól kipirosodott cunit és popsit mivel kezelhetem?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt nagyon csúnya, sudocremmel kentem. Ma a doki azt mondta hogy mossam kamillával és betadinnal kenjem be. x átmostam kamillával a pelusozásoknál és sokkal csúnyább lett. Rákentem a betadint és nagyon csípte. Most megint csak sudoval kenem. Esetleg van még valami ami nektek bevállt?
2013. nov. 14. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:

én gyógyszertári krémet használok (receptre váltom ki) 250 Ft és nem piros a "valag" :)

bár nálunk ritkán vörösödik a sejhaj, pedig már patakokba folyik a nyála a hat hónaposomnak, és megeszi az öklét, panaszkodik is, meg majd' szomjan hal szegény, de a popsija a fehérlik'... most aztán lehet, h mert alapból jó a krém, de az is lehet, h ez a tünet elmarad, ami nálatok van...

250Ft-ért megér egy próbát... :) (de csak ha receptes akkor ennyi)

2013. nov. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Vigyázz, mert a kamilla a gyulladáscsökkentő hatás mellett nagyon szárít is.


Én csak Sudocremet használok ilyenkor, pár nap kell így is mire helyrejön a bőre.

2013. nov. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2013. nov. 14. 20:39
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia, nekünk is volt így... már nem csak piros volt, egyre csúnyább kiütések lettek, a kicsi is vakarózott. A doki gyógyszeres krémet írt rá. Amíg kikeverték a patikában (csak másnapra volt meg) Canesten krémet kentem rá, és egyből enyhülni kezdett a viszketés, és halványodott a kiütés. Esetleg próbáld meg, ártani nem fog!
2013. nov. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) ha a sudo nem lesz jó akkor kipróbálom.
2013. nov. 14. 20:52
 6/9 anonim ***** válasza:
A sima fekete tea is fertőtlenít. Nekünk ez segített.
2013. nov. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor és aloe firstöt használok, utána bepanten plus és ha beszívta akkor esetleg egy kis sudo. Próbálom szellőztetni is, illetve és minden pelusozásnál egy száraz textil pelussal áttörlöm
2013. nov. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia, 4-es vagyok... még az jutott eszembe, hogy a popsitörlőt félretettük, és vizes textilpelussal törölgettem le, aztán szárazzal és úgy tettem fel a krémet. Remélem, enyhülni fog!
2013. nov. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a Bepantent használom amióta megszületett,és akár mi volt mindig segitett.
2014. máj. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!