Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Mit tudtok ajánlani fogcsikorg...

Mit tudtok ajánlani fogcsikorgatás ellen?

Figyelt kérdés
Kisfiam (másfél éves) rájött, hogy tudja csikorgatni a fogait :( borzasztó hallgatni és szerintem nagyon rossz szokás, főleg, ha később emiatt elkopik a fogzománc.

2013. nov. 29. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Én mindkettőnél azt csináltam,hogy mikor elkezdték csikorgatni,betettem az ujjam a szájukba, hosszába,és közben mondtam,hogy nem szabad!Megcsináltam ezt párszor,és rájöttek miről beszélek, abba is hagyták.
2013. nov. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi a tippet! :)

kipróbáltam, de megharapott... persze nem nagyon, csak viccből. de inkább a harapásnyomok, mint a hátborzongató fogcsikorgás :)

2013. nov. 30. 18:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Igazából azért tettem be az ujjam,mert így nem tudta csikorgatni és rá is szóltam,szóval egy idő után összekapcsolta,hogy miért szólok rá,és nem csinálta.Illetve nem csinálták:)

Hát próbálkozz még, nekünk tényleg bejött:)Én is utálom amúgy a fogcsikorgatást és tényleg eléggé káros...

1.

2013. nov. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!