Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » A babám első foga a felső...

A babám első foga a felső második (jobb kettes) metszőfog. Ez meg hogy lehet? Másnál is volt a nagykönyvtől eltérő érkezés?

Figyelt kérdés

azért ugye nem lesz csámpás a protkója? :)


ja, és szegény, a bal oldali kettes metszőfog is bukkan elő, már karcol a kis fogkorona ott is :)


lehet, hogy mielőtt teljesen kinőne, gyorsan beelőznek az első fogacskák is? :)


2014. jan. 12. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy csomó idegeskedést megspórolnál magadnak, ha nem a nagykönyvet vennéd szentírásnak. :)

Kivételek mindig vannak. Legifjabb unokaöcsém is a felső metszőit növesztette ki először, hetekig Spongyabob-mosolya volt. :DD

2014. jan. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem mindenki egyforma. Barátnőm fiának nem nőttek ki a szemfogai, pedig már 5 éves. Nincs is hézag, csak ha számolod tűnik fel, hogy kettő hiányzik. Nekem lent elől a négy maradandó fogból csak három van. Ennyi mőtt, de észre sem venni hogy 1 hiányzik.

Nem mindenkinek van tökéletes fogsora, nem mindenkinek nő sorrendben.

2014. jan. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2014. jan. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

lemaradt a kommentem. igy nezett ki a lanyom mikor jottek a fogai :)

3.voltam

2014. jan. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]

3.vagyok

2014. jan. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

3-as, nagyon-nagyon cuki :) :) de éédes :)


köszi a válaszokat :)

2014. jan. 12. 23:23
 7/9 anonim ***** válasza:
koszonom. mara mar nagyon szep fogsora van.
2014. jan. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Picurkámnak előszőr felül jött kettő, aztán alul kettő, aztán felül négy. Most fenn van hat foga alul kettő.
2014. jan. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pont ma jártunk ugyanígy. Ma 10 hónapos a fiam és reggelre előbújt a felső jobb kettes :) a szemfogak már látszódtak hónapok óta de még mindig nem törtek át.
2014. jan. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!