Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Fogzik,4 hónapos múlt. Mit...

Fogzik,4 hónapos múlt. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Ma este vettük észre, hogy elöl, alul fehérkés vmi látszik. Egész nap aluszékony, nyűgösebb volt, 2 órája aludnia kellene napirendje szerint (mindig könnyen elalvó, nyugodt baba volt). Most csak sír, és sír. Elalszik, felsír. És így tovább. Nincs itthon fájdalomcsillapító. Van házi praktikátok, hogy mit tehetnénk, hogy tudjon aludni ma éjjel? Vagy törődjünk bele, hogy ma senki nem alszik nálunk? (A szomszédok sem)
2014. márc. 24. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy vizes vászonzsepit tegyél a mélyhűtőbe, azt rágcsálja kicsit.
2014. márc. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha van rágókája, dobd be a hűtőbe, hogy utána rágcsálja.

Esetleg egy textilpelust a fagyasztóba, annak a sarka is lehet most rágóka.


Se Nurofen, se Panadol, se semmi nincs otthon? :O Ügyeletes gyógyszertár!


Régen egyébként pálinkás kenyeret (héjat) dugtak a fogzó gyerekek szájába... Hát nem tudom, nekem kicsit bizarr lenne :D


A negyedik hónap egyébként nagy vízválasztó a babiknál!

[link]

2014. márc. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szepieri válasza:
A vászonzsepi nekem is bevááált!!! Csak javasolni tudom, az én picim még nevetgélt is, hogy milyen hűs a kendő. Nagyon cuki volt. :)
2014. márc. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!