Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Szegfűszeg fogzásra?

Szegfűszeg fogzásra?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm azt tanácsolta hogy forraljak fel egy pici vizet dobjak bele pár db szegfűszeget és mikor kihűlt azzal kenegessem a kisfiam ínyét hogy csillapítsam a fájdalmát! Van akii ezt a módszert kipróbálta már és hatásos volt
2014. máj. 12. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen hatásos de én magamon probáltam ki,szétrágtam volt hatása zsibbadt tőe az iny.kicsiknél nem volt gond fogzáskor,rágcsálni valo mindig kezükben volt.5gyermekes anyuka.
2014. máj. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mekkora az a gyerek? A szegfuszeg nagyon erős aromás fűszer, pici gyereknek nem adnám. Bar az igaz, higy ha felnőttként elragcsal az ember egy pici darabot, az egész szája elzsibbad tőle.
2014. máj. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sem kenegetném vele, mert nagyon erős fűszer, ami egy babának nagyon nem kell még. Rágóka, esetleg gél rá, ami nem mindig segít, de én ilyen főzettel tuti nem kenegetném. Egész más, ha elrágom, mert az úgy zsibbaszt, de a főzet belőle erős, mégsem lesz olyan hatása.
2014. máj. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
azért kérdeztem valaki így használta-e mert a szájába nem adhatok egy darab szegfűszeget! 9,5 hónapos és már mindent az égvilágon kipróbáltunk igazán semmi nem segített és már nem bírom tovább a nem alvást, hallottam állítólag ez hatásos, gondoltam megkérdezem
2014. máj. 12. 09:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha vki kóstolta, milyen pl a dentinox, hááát, annak is elég erős az aromája, férjem akkor használta (magán) amikor az ő foga fájt. Én a helyedben megpróbálnám, véleményem szerint nem lehet tőle semmi baja, max nem hat vagy hat, persze nem méregerősre főzve. Nálunk most az örlők jönnek, egyelőre a dentinox pont elég arra, h kizökkentse éjjel a sírásból és cumival vissza tud aludni. De ha folyton óránként kelne, nincs az az ember, aki ne tenne meg szinte bármit, h enyhítsen szegény kicsi kínjain. Egy gyógynövény-fűszernöveény ésszel használva meg végképp nem ördögtől való dolog.
2014. máj. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, ki is próbáltam de sok változás nem történt, aztán utána olvastam, hogy a benne lévő olaj az ami jó a fájásra, így amikor már fel volt puhulva próbáltam kinyomni de hát hogy mi jött ki belőle mi se meg aztán belenyúlni a szájába is egy macera, majd találtam egy ilyet hogy Osa gél ebbe is van szegfűszeg, megvettem hát valamit talán segít a nappalok jobbak éjjel semmi nem segít ha nagyon nagy gáz van csak a fájdalom csillapító
2014. máj. 15. 07:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!