Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Tapasztalt anyukák, ez már...

Tapasztalt anyukák, ez már fogzás? (kép)

Figyelt kérdés

ha igen meddig tart mig kibujik? Volt mar hőemelkedése, meg savanyu sZagu nyalkas kakija (1szer) és sok a nyála. Alig akar szopizni is.

[link]


2014. jún. 18. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ebből még nagyon sokára lesz fogacska. Ez csak az íny.
2014. jún. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen én is ugy gondolom hogy sokára, de az inye alatt látsIk a két fehér fogacska. Eddig nem vettem észre a kép sem a legjobb nagyobb fénynél teljesen átlátszik az inye. 3honapos lesz ezért kérdeztem hogy ez az lesz e.
2014. jún. 18. 18:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Elméletileg lehet fogzás igen, nálunk is kb 3 hósan kezdődtek a tünetek, de fog csak nagyon sokára lett belőle. 8 hónaposan bújt ki az első. A képen nem látszik, hogy nagyon be lenne duzzadva, ebből jó darabig nem lesz még semmi. Nálunk is simán lehetett látni a fogakat az íny alatt már nagyon korán, főleg a felsőket, de csak sokkal később bújtak ki.
2014. jún. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Igen én is erre gondoltam hogy sokáa bujik ki. Igen elég rossz a kép de érdekes hogy nincs bedagadva az inye a foga viszont latszik és az iny is fog alaku. marmint latni a fog élének az alakját. Első baba és én még ilyet nem láttam, másnak meg alig birom megmutatni mert nem hagyja ugye. Anyukam mondta egyedül hogy azt jol latom ott a fogacska de sokara fog előtörni. néha elég nyűgös meg ez a kaki dolog ...azért kérdeztem mert nem tudom hogy beteg lesz e vagy esetleg ez okozta a tüneteket.

Köszi mégegyszer.

2014. jún. 22. 15:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Bár a képböl sokmimdent nem látok, de azt mondod hogy látod fehéredni az ínyét...nos akkor ez már fogzás. Kisfiamnál is ebböl tudom, hogy épp melyik a következő. Picit megduzzad az ínye, és kifehéredik, viszont még hetek telhetnek el így is! Én mindig figyelem, mert nagyon szenved szegénykém. Fehéredés után pár héttel már látszik egy apró lyuk az ínyén (kezd áttörni) és még ezután is legalább egy hét mire az egész recés alját látom a fogának + még sok hét mire ugye rendesen ki is bújik neki! 9 hónapos a kisfiam, és 6 hónaposan bújt ki az első...most tartunk a 4.(!) fognál! :/
2014. jún. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi .És kitartást nektek a fogacskákhozbujjanak hamar
2014. jún. 23. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!