Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Nektek melyik időszak volt...

Nektek melyik időszak volt nehezebb? A hasfájás vagy a fogzás?

Figyelt kérdés

Az én babóm nagyon hasfájós volt 5hónapos koráig. Ott mintha elvágták volna. Jött két "nyugis" hónap. Már én is fellélegeztem, hogy jajj nem is olyan rossz ez a babázás ;), aztán egyszercsak jött a fogzás.

Most 7hónapos, egy alsó foga van kinn, de már a felső metszők is meg vannak duzzadva. Éjszaka sűrűn ébred, napközben is nagyon nyugtalanul alszik, minden apró zajra felébred, van nap hogy ki sem alussza magát.

Ugyhogy én azt hiszem ez rosszabb mint a hasfájás volt. :(

Kérdésem az hogy most mire számítsak? Végig ilyen lesz amíg át nem törnek a fogai( akar hetek,honapok?) vagy időszakonként jönnek elő? Nálatok hogy volt? Mi segített a legtöbbet? Köszönöm a válaszokat!



2014. aug. 7. 06:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Nálunk a hasfájás (kb 5 hónap) volt a rosszabb. És mindent kipróbáltunk, semmi nem használt, csak az idő.

A fogzás egyáltalán nem viselte meg, pedig múltkor is 4 foga jött egyszerre.

Fiamnak 2-4-esével jöttek ki a fogai. Lehet rá a gytárban gélt kapni, az ér állítólag a legtöbbet.

2014. aug. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!