Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Szerintetek normális az, hogy...

Szerintetek normális az, hogy a 8 hónapos kislányomnak nincs még foga? Nem kell ezmiatt aggodnom ugye?

Figyelt kérdés

2014. szept. 4. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Normális. Van, akinek későn indulnak el.
2014. szept. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Normális. Egyik gyerekemnek sem volt még 8 hónaposan foga, mindháromnak csak 10-11 hónaposan jött az első. Van, akinek még később jön.
2014. szept. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ne aggódj. a kisfiamnak se volt még 8 hósan. 9 hósan jött ki az első, és 3 hét leforgása még egy :) nincs elkésve :)
2014. szept. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Igen, normális. Ne aggódj, és főleg ne törődj azzal, hogy más szülő mivel dicsekszik. A természet teszi a dolgát, csak ki kell várni! Ugyanígy nem kell siettetni az ülést, állás, járást, mert lehet hogy csak rosszat teszel a gyerekkel. Amikor ő elég erősnek érzi magát, elkezdi próbálni csinálni.

Szóval mégegyszer: NE AGGÓDJ, NORMÁLIS!

2014. szept. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Teljesen normális, az én fiam 8 és fél hónapos és most jött ki az első foga. De biztos mentek tanácsadásra, ott a doki vagy a védőnő is megerősít benne.
2014. szept. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Normális.Tesóm gyerekeinél az elsőnek 11 hónaposan jött ki az első foga a másodiknál pedig 2 és fél hónaposan.
2014. szept. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is 8 hónaposan jött az első, rá 2 hónapra a következő, majd egyszerre több. Változó ez mindenkinél, ne aggódj. Mi most "szintén le vagyunk maradva" kortársainkhoz képest, 16 hós, CSAK 8 foggal, de már nem aggódom, jönnek azok majd, ahogy jönnek. :)
2014. szept. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: mármint a lányomnak jöttek a fogak, nem nekem. :))))
2014. szept. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És ha aggódsz? Fogsz egy fogót és kihúzgálod neki? Mit tudsz tenni? Feleslegesen izgatod magad.
2014. szept. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!