Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől lehet ennyire erős...

Mitől lehet ennyire erős popiszaga 4 éves kislányomnak? Rendszeresen fürdik, mi töröljük a popsiját és mégis elég gyakran érezzük olyan büdösnek, hogy azt gondoljuk ez már nem normális. Volt valaki így?

Figyelt kérdés
2014. jan. 2. 18:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem. De az nem világos,hogy hogyan érzitek? Hogy ha megszagoljátok a csupasz popóját? Vagy ruhában is érezni,ha pl elmegy mellettetek? Vagy hogy?
2014. jan. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%

"mi töröljük a popsiját és mégis..."

nem lehet, hogy nem törölni, hanem mosni kéne? enyémnek mindig megmosom, szerintem ez alap, száraz wc-papírral nem hiszem, hogy tisztára lehet törölni.

amúgy nem tudom, valami biztos van, ha "kakiszagú", védőnőt kérdezd meg, már csak azért is érdemes lenne minél előbb utána járni, nehogy csúfolják az oviba

2014. jan. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
a fehérneműje mindig tiszta? nem lehet hogy vakarja a fenekét és ezért szagosodik?
2014. jan. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Gondolom vizes törlővel törölitek a fenekét.ugye?

Nem lehet hogy sokat pukizik? Vagy vakarja a popsiját?

2014. jan. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
A kislányom popsiját csak wc-papírral töröljük (ahogy a magunkét is), mégsincs semmi probléma. Kérdezz dokit, védőnőt!
2014. jan. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Ez nem normális ha büdös a feneke.. lehet bekakilt nem?

Vagy ha esetleg wc-papíral törlitek akkor térj át vizes törlőkendőre. Most jobb nem jutott eszembe

2014. jan. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Általában wc papírral töröljük ki neki, de sokszor használunk nedves törlőkendőt is. Nem vakarja, nem viszket, nem pukizik többet az átlagnál, nem kakis a bugyija. A szagot akkor érezni, ha vetkőztetem, lehúzom a bugyiját és akkor érezni nagyon. Szóval nem tudom mitől lehet, először azt hittem az oviban egyedül törli azért, de ha itthon van több napig akkor is előfordul. De beszélek a dokival, főleg, ha holnap vinnem kell, ugyanis belázasodott estére. Köszönöm a válaszokat!
2014. jan. 2. 22:04
 8/12 anonim ***** válasza:
Nálunk volt ilyen, igaz még pelusos volt a kislányom, 2,5 évesen.Babaolajos vattával jól áttöröltem neki, és elmúlt. A kis punciját is ugyanígy.
2014. jan. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem komoly baj biztos nincs!
2014. jan. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mindig nedves törlőkendővel töröld kaka után! A sima wc papir nem szedi le rendesen és a rajta maradt kaka büdösödik!
2014. jan. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!