Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Dentinox alkalmazását megbeszé...

Piroska és a farkas kérdése:

Dentinox alkalmazását megbeszéltétek védőnővel vagy gyerekorvossal, vagy csak elkezdtétek?

Figyelt kérdés
Jó alvó, féléves kislányunk óránként felsírt teggnap éjjel, és most mióta lefektettem, már 2x. szerintem a foga. Holnap elkezdem neki kenegetni szerintem...Használt a ti babátoknak?
2014. szept. 24. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
nem beszéltem meg velük, gyógyszerésztől kértem tanácsot. Nálunk bevált.
2014. szept. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En sem beszeltem meg. Viszont mostmar nagyon faj neki, mar nem hasznal semmi. 5 honapos.
2014. szept. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem beszéltem meg. Ha elkezded, arra figyelj, hogy a Dentinoxban lidokain van, ezért meg van adva, hogy naponta maximum hányszor lehet bekenni (talán háromszor). Én OSA krémmel kenegettem, nekünk az vált be, az gyógynövényes, lehet bármennyiszer, csak ha már az nem használt, vagy nem tudott aludni, akkor kentem Dentinox-szal. (Dologelt is lehet akárhányszor használni)
2014. szept. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én sem beszéltem meg velük. De nappal próbáltam ki először, nehogy allergiás legyen rá. Nekünk éjszakára a vibrucol kúp válik be.
2014. szept. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat, Nekem most egy 20 perccel a dentinox után kb fél órát visított a karomban, szóval nem tudom, h beválik-e... ez a kúp mi? Fájdalomcsillapító? Vagy kifejezetten fogzásra van?
2014. szept. 24. 23:35
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezek a kenegetők nem sokat érnek, nálunk konkrétan annyit ért, mint halottnak a csók. A Viburcol tényleg jó, illetve, ha nagyon fájt neki, akkor én gondolkodás nélkül adtam a Nurofent vagy Panadolt.

Viburcol: [link]

2014. szept. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
biztos, hogy a foga miatt sír? Nekem ez olyan fura, a Dentinoxban érzéstelenítő van, elég elképzelhetetlen, hogy még utána is ennyire fájna neki.
2014. szept. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem biztos, csak találgatok. esélyes még egy almás babapüré, amit uzsonnára evett. azon gondolkodom, hátha az csinált neki savat. Mert a fél óra visítás után anyatejre nyugodott meg, igaz, utána is ébredt óránként, de akkor már elég volt visszadugni a cumit. Ezt az almásat pont tegnap és tegnapelőtt kapta először, és a sírás is akkor kezdődött, mindig éjjel 10 körül. Ma kihagyom, és meglátjuk, milyen éjszakánk lesz.
2014. szept. 25. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!