Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » 39 fokos láz fogzastol?

39 fokos láz fogzastol?

Figyelt kérdés
10hos kisbabám 3 napja lazas első ket nap 38 fokokkal ment es mára mar 39lett. Most mertem neki es 39.4et mért. Orvosnal voltunk megvizsgálta azt mondta ez normális. Amugy minden rendben jo kedvű eszik rendesen.valakivel volt hasonló?

2014. okt. 23. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez magas fogzashoz. De ne aggodj! 3 napos laz nevu virusbetegsegnek tunik. 4.napon kiutesek jelennek meg a torzson, majd laz es kiutes nyomtalanul elmulik. Gyakori.
2014. okt. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Fogzástól ezer százalék, hogy nem lesz egy gyereknek sem 39 fokos láza, mondjon bárki bármit.

Ezt úgy hívják, hogy fogzik a gyerek és mivel ilyenkor gyengébb az immunrendszere, így fogékonyabb a fertőzésekre és most összeszedett konkrétan nagy valószínűséggel egy vírusos fertőzést. Nekem is gyanús a 3 napos láz, de simán lehet másfajta vírusos fertőzés is. Amennyiben holnapra sem múlik el a láza, vidd vissza az orvoshoz és vizsgálja meg újra.

2014. okt. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
37 lehet, de en abban sem hiszek. Nalunk hoemelkedesbol meg mindig betegseg lett.
2014. okt. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
39 feletti laznal tuti gyulladas van, nem a foga. Mandula jar ilyen magas lazzal.
2014. okt. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!