Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Mikor bujt ki az elso foga a...

Mikor bujt ki az elso foga a babatoknak ilyen tunetekkel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 6 honapos a kislanyom, en nem latok semmit az inyen. 3 honapos kora ota omlik a nyal a szajabol,most a legujabb hogy dugdossa ki a nyelvet mintha valamit ki akarna lokni es persze mindent rag. Egyik nap nem evett semmit hiaba probaltam, mar keszultunk a korhazba infuziora hogy nehogy koszaradjon mire vegre evett. Nagyon nyugos mostanaban de ejszaka alszik szerencsere. Koszo elore is
2014. dec. 17. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem itt még nem napok kérdése a fog. Én minimum 2-3 hétre tippelnék, ha az ínyén nem látszik semmi.
2014. dec. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezek a tünetek nálunk is megvannak hónapok óta, de még semmi.

Legközelebb ha nem eszik, ne mindjárt infúzióra gondolj, hanem kortyonként itasd vízzel, babateával, gyümölcslével.

2014. dec. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi az eddigi valszokat. Persze mindent megprobaltam vele itatni a gyumolcsleto a tean at a vizig de semmi,meg frissen facsart gyumilevet sem akart inni. Becsukta a szajat es razta a fejet,jah es mindenbol probaltam,cumisuveg,pohar,fecskendo de semmi. Most nyitott szajjal alszik es csak annyit lattam hogy mintha alul kicsit fehet lenne az inye egy csikban de semmi tobbet!
2014. dec. 17. 11:40
 4/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Az már biztató, de sajnos akkor is lehet még több hét is.
2014. dec. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk hasonló tünetek voltak, mint nálatok. Amikor megjelent a "csíkocska" az ínyén, akkor tetőzött, nagyon nyűgös volt, de onnan már csak 2-3 napot kellett kibírnia és ki is bújt a foga. Most 6 hónapos és 2 foga van, mind a kettőnél 2-3 nap alatt kibújt a "csík" megjelenése után.
2014. dec. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!