Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány egymást követő napon át...

Hány egymást követő napon át adhatok 11 hós nagyon fogfájós ikerbabáimnak Nurofent és Panadolt, ha csak napi 1x adok egy adagot este?

Figyelt kérdés
Minden egyes fog 1.5-2 hétig tartó sírással és szenvedéssel bújik ki mindkettejüknél. 1.5 hét áttörés előtt és még 2-3 nap utána, amikor sirdogálás van egész álló nap és 100x ébredés és sírás éjszakánként. Szinte egybefüggően fogzanak 4 hós koruk óta, vagyis eléggé zombik vagyunk már a férjemmel együtt. A nappalokat Dologéllel, Dentinoxxal, Viburcollal vészeljük át, de ájszaka sem ártana valamicskét aludni.
2013. jan. 2. 09:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Én viszonylag ritkán kentem az ínyüket Dentinox-szal, hogy ne szokják meg, nem tartom jó ötletnek az állandó kenegetést. Akkor már inkább masszírozás kézzel, hűtött rágóka. Ezek is persze csak ideig-óráig segítenek.

Egy idő után vettem nekik borostyánláncokat, és jobb lett a helyzet, bár szkeptikus voltam először.

Fájdalomcsillapító kúpot csak 1-2 esetben adtam, amikor tényleg nagyon gáz volt éjjel a helyzet.

Sok erőt kívánok! Ha semmi sem segít, kérj tanácsot a gyerekorvostól!

2013. jan. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!