Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Érdemes ezzel orvoshoz fordulni?

Érdemes ezzel orvoshoz fordulni?

Figyelt kérdés

Napok óta kínozza a foga, most kicsit jobb neki (szerintem a felső metszők jönnek, az alsó kettő már megvan, azok kevésbé voltak problémások), de nagyon nyáladzik.

Ma vettem észre, hogy az alsó ajka alatt van egy kicsi pattanás (fehér a közepe), körülötte kevés kiütés.

Ugyanez az apró piros pöttyös kiütés a bal kezén is ott van, a kézfejen.


A másik kezén nincs. Más tünete nincsen. Lehet esetleg a nyáltól (egyik keze állandóan a szájában, szinte torokig nyúl), vagy más oka van és mutassam meg orvosnak?

Kedden amúgy is jönne oltani, de nem tudom, hogy emiatt keressem korábban, van várjam meg a keddet?


2015. jan. 16. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyálától van valszeg.Figyeld meg azt a kezét kapja-e be.Én kicsimnek is kivan pattogva szintén a felsők jönnek és a kaka is savanyúbb szagú
2015. jan. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
sztem is nyáltól van. majd kedden megmutatod neki
2015. jan. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!