Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen erősségű és "állagú"...

Milyen erősségű és "állagú" és tartósságú az a hüvelyi folyás, amivel már orvoshoz kell fordulni a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Használok tisztasági betétet, igazából nincs sok, inkább reggel van első pisilés után egy nagyobb folyás, utána kevés, ha van, az fehér, ami ilyen halvány sárgásra szárad. Nem ég, nem csíp, néha viszket, canesten krémet használok, patikába ezt ajánlották, ez csak külső használatra van. Bocsi hogy ilyen részletesen írom le, nem szép téma, de segítenétek?
2014. ápr. 14. 20:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Elvileg amit említettél, az egy normál folyás, viszketés nélkül.

Nekem mióta terhes vagyok, pont ugyanilyen van, sokkal több és bővebb, mint előtte.

Nincs semmi panaszom, a hüvelyváladék tenyésztés is mindig negatív.

Szerintem nyugodtan elmehetnél ezzel egy tenyésztésre, és akkor legalább tudni fogod, hogy normálisnak számít-e nálad ez a típusú folyás.

2014. ápr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!