Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi okozhatja ezt? Érdemes...

Mi okozhatja ezt? Érdemes ezzel orvoshoz fordulni? És ha igen, hova?

Figyelt kérdés

1 éves a fiam, 3 hónapig volt tejem, aztán semmi.

Viszont 2 hónapja ha fürdök, megint folyik és nyomásra spriccel. 2 hónapja a mensesem se pontos, 4-6 napot késik, és mennyiségre is csökkent. A hasam is állandóan puffad, görcsöl.

Mi lehet ez?

Hová forduljak?

Terhes elvileg nem lehetek, el vagyok kötve.


2014. okt. 27. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy az elkötés se 100%-os védelem?
2014. okt. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze, ezt tudom.
2014. okt. 27. 21:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Magas prolaktin szint okozhatja. Nem hiszem, hogy terhesség lenne, mert kora terhességnél nincs még előtej. Te pedig nem lehetsz félidős, nem?

Én első körben nőgyógyászhoz mennék, ő majd továbbküld, ahova kell. Esetleg endokrinológushoz.

2014. okt. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát félidőben már mozogna, és ilyet nem tapasztaltam. Meg a hasam is óriási lenne már, legalábbis az előző terhességekből kiindulva. Én pedig most fogytam 11kg-ot.
2014. okt. 27. 21:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem magas a prolaktinom. A menses kitolodasa a tejcsorgas stimm, de en nagyon sokat hiztam (kesobb tarsult hozza pco es ir is). En is nogyogyaszhoz mennek aki elkuld teljes verkepre hormonvizsgalattal belgyogyaszhoz es endoshoz is.
2014. okt. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Magas prolaktin szint.
2014. okt. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!