Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyek azok a tünetek (III....

Melyek azok a tünetek (III. trimeszter küszöbén és alatta) amivel feltétlenül orvoshoz kell fordulni? És melyek azok amivel még nem?

Figyelt kérdés
26hetes vagyok és sokat van hànyingerem elég keveset eszem...sokat fàjdogàl az alhasam, ami pihenésre múlik...folyásom van de nem vészes...sokszor szurkàl a hüvelyembe...ezek "normális" tünetek??baba sokat mocorog!első baba nagyon aggodom mindenen!
2014. ápr. 23. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
ezek normálisak, de a folyást emlitsd meg az orvosnak mivel ygakori a hüvelygomba a terhesség alatt még annál is akinek elötte sosem volt. megváltozik a hüvelyPH a tehresség alatt és igy könnnyen elszaporodnak. de az is tény hogy sok kismamaának jóval erösebb folyása van a terhesség alatt mint egyébként. A háyninger és nem evés sem gond. a baba elveszi ami kell neki, te fokozottan figylej a vitaminok ásványi anygaok pótlására, mert a baba elveszi mindet te meg jókis vérszegény lehetsz föleg ha nem tudsz változatosan táplálkozni. a féjdogálásra szedj magnéziumot. Valamennyi kellemetlenség érthetö mivel nagy változások vannak, nyulnak a szalagok, tágul minden és eltolódnak a dolgok. Tágul a medence stb.
2014. ápr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, ezek normális dolgok. Viszont próbálj meg kevesebbet stresszelni, lehet, hogy attól van már hányingered.. Ha görcsölgetsz (de elmúlik), vagy keményedik a hasad, szólj a dokinak, valószínűleg magnézium szedését fogja javasolni. Ha nagyon durván keményedsz, vagy rendszeresen jönnek a fájások, vagy elkezdesz vérezni, esetleg elkezdene szivárogni a magzatvíz, akkor viszont azonnal doki!! De ilyeneken egyelőre ne rágódj, inkább próbálj jó dolgokra gondolni és pihenni, amennyit tudsz.
2014. ápr. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hüvelyszúrás csak akkor van, amikor nem természetes a folyás, hanem bakteriális, arra kell kúp

a hányinger a rossz étkezéstől is lehet (nekem csak akkor volt hányingerem, mikor össze vissza ettem, vagy nem ettem)

alhasi fájdalmak gyakorik, arra magnéziumot szoktak felírni

2014. ápr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kaptam màr kúpot 10 db. el is hasznàltam. Vettek kenetet a hüvelyváladekból várom az eredményt. A hüvelybe időnként érzek ilyen kesszuras szerü fájdalmat 1-2mp.ig tart...
2014. ápr. 23. 21:09
 5/5 anonim ***** válasza:

a bakt. folyás makacs visszatérő dolgok

nem árt közösülés, ilyesmik után tejsavas öblítés, hogy a baktériumháztartást, flórát egyensúlyban tartsd

2014. ápr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!