Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Szemfogak kibújásakor mennyire...

Szemfogak kibújásakor mennyire volt hisztis gyermeked és evett rendesen?

Figyelt kérdés
És hány hónaposan bújt ki neki?

2015. jan. 19. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:

A kisfiam 22 hónapos. Egyszerre jönnek alul-felül a szemfogai, plusz egy hátsó nagyőrlő. Alapvetően békés, jókedvű, az éjjelek többségét átalussza, viszont! Néha iszonyatosan nyűgös, van, hogy alvás helyett szinte sikítva sír, kapdos a füléhez, olyankor biztosan a foga bántja. Szval nem egyfolytában durva, de ha szenved, akkor nagyon!

A Te gyerkőcöd mennyi idős? Hogy viseli a fogzást?

2015. jan. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Az étkezését kifelejtettem. Eszik jó étvággyal, viszont vannak napok, amikor szinte semmit nem fogad el. Gondolom, ez is a fogzás erősségétől függ.

2015. jan. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A fiam 16 hónapos lesz 25-én.

Eddig a 4 felső és 4 alsó metsző fogai vannak kibújva.

A szemfoga a felső 2 és fél hónapos kora óta dudorodik az ínye alatt, de most úgy néz ki az lesz soron.

Nagyon nyűgös.

Nem akar ma egész nap enni semmit.

Csak forralt tejet.

De délután már azt sem.

Úgy veszem észre meg fog betegedni is, már kezd hörögni.

És éjjel nagyon sokat forgolódik.

Gyakran kitakaródzik.

Lehet hogy megfázott.

12 fok szokott lenni nálunk ha nagyon nagy fagy van kin.

Gondoltam már hogy vékony overálba kéne altatni paplan helyett.

És nem lenne gond a takaró.

2015. jan. 19. 16:56
 4/4 anonim ***** válasza:

12 fokot akartál írni? Az nagyon hideg, nem csoda, ha minden baja van. De biztosan csak elírtad.

A fogzás nagyon legyengítheti az immunrendszert, simán produkálhat náthás tüneteket. Az én fiam is mindig taknyos, szörcsög, amikor fogzik.

2015. jan. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!