Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » A felsorolt készítményeken...

A felsorolt készítményeken kívül még mit lehet adni fogzási fájdalom csillapítására? A túlélés mellet mit tehetnék még?

Figyelt kérdés

Őrlőfogak jönnek, 4 egyszerre. Most nem részletezném, milyenek a nappalok és éjszakák hónapok óta :/


Használom ezeket:

Dentinox

Dologél

Nurofen

Vibrucol

Robokid Kalcium

Fogkefe formájú gumis rágóka


Homeós bogyókat nem fogok adni neki.

Van még valami? Esetleg fogorvos/gyermekorvos tud felírni ecsetelőt?



2015. jan. 23. 12:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Jegelés-csak rövid ideig, de segít, és ilyenkor 10 perc nyugi is sokat számít.

Vizes pelus, vagy rongy be a fagyasztóba pár percre, ujjadra tekered és azt rágcsálja a babó.

Kitartás nektek!

2015. jan. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 sandrachnologic ***** válasza:
100%

Algoflex baby, panadol baby.


A rossmannban lehet kapni valami fogzast konnyito krém, anizsos, pocsék az ize, de nekunk mindig segített. 4 hónapos korától fogzott a fiam 3 eves koráig 😡

2015. jan. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Osagél, Osanit.
2015. jan. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
21%
Mert mi baj a golyókkal, ha a Viburcol belefér?
2015. jan. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Viburcol kúpot egyszer kapott. Igaz, a felsorolásban benne van, mert van itthon. Én írtam rosszul.
2015. jan. 23. 13:44
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nagyon kivolt és aludni se tudott, akkor bizony adtam mindkettőnek fél adag Nurofent. Megváltás volt nekik is.
2015. jan. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is a válaszokra vagyok kíváncsi, bocsi, hogy érdemben nem tudok segíteni. Fiamnak az utolsó két nagyőrlő jön, de már hetek óta szenved, napközben is tiszta nyűgös, éjjel alig alszunk.

Sajnos nálunk a Panadol sem vált be, 3 napig kapta, majd utána 2 napig Nurofen kúpot. Mivel nem lett jobb, nem adtam tovább.

Viburcol nálunk volt, hogy valamelyest használt, de inkább azt vettem észre, hogy csak amikor már kibújt a fogacska, akkor segít rendezni az alvást. Dentinox, Dologél, Frezyderm, ezek csak nyalakodásra jók, jó poén kenegetni a fogakat, szereti. De nem használ semmit.

Én próbáltam már nála Osanitot, Chamomillát, semmit nem használt.

Úgyhogy ha valakinek van ötlete még,szívesen veszem!

2015. jan. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A panadol baby-nek más a hatóanyaga mint a nurofen baby-nek, esetleg próbáld ki. Az én babámnak a nurofen semmit se ér, panadol egy fokkal jobb.
2015. jan. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
20%

Hát, ha csak egyszer adtál neki Viburcolt, akkor persze, hogy nem volt hatása. Pár nap kell neki és az elején még fel is erősítheti a tüneteket.

Egyébként Panadol baby, Algoflex baby is jó, a gélek kb. semmit nem értek nálunk.

2015. jan. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmúlt 1 éves, akkor Cataflam cseppet is kaphat. Annyi cseppet, ahány kiló a gyerek és egy nap csak egyszer, tehát érdemes este adni, vagy mikor felkel, hogy fáj a foga.
2015. jan. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!