Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » A felsorolt készítményeken...

A felsorolt készítményeken kívül még mit lehet adni fogzási fájdalom csillapítására? A túlélés mellet mit tehetnék még?

Figyelt kérdés

Őrlőfogak jönnek, 4 egyszerre. Most nem részletezném, milyenek a nappalok és éjszakák hónapok óta :/


Használom ezeket:

Dentinox

Dologél

Nurofen

Vibrucol

Robokid Kalcium

Fogkefe formájú gumis rágóka


Homeós bogyókat nem fogok adni neki.

Van még valami? Esetleg fogorvos/gyermekorvos tud felírni ecsetelőt?



2015. jan. 23. 12:54
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Oké, beszerzem a legtöbbet amit írtatok, hátha :)

A Cataflam-ot még nem tudom, mert alig múlt egy éves. De ha végképp nem válnak be, akkor megkérdezem róla a dokit.

Köszi a válaszokat!

2015. jan. 23. 14:33
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok hülyeséget mondani de nálunk a Diana a menő...azt használta mamám anyum keresztanyám és most uncsim is a kicsinél...egy rongyot beáztat és bedörzsöli a fogínyt alvások előtt. Azonnal zsibbaszt!
2015. jan. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A diana az tulajdonképpen a sósborszesz nem? Ilyen alkoholos cucc. Jó az a gyereknek? Az oké, hogy segít, de hát régen a máktea meg a pálinkás kenyér is segített.
2015. jan. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mennyit segít, én is írtam tegnap, felsoroltam, hogy mik nem jöttek be nekünk sem..

Tegnap este kapott a kisfiam lefekvés előtt Viburcolt és Dentinox-szal bekentem az ínyét. Első ébredéskor fent volt fél órát, ekkor adtam neki Osanitot, és újra bekentem az ínyét. Utána már csak 3x sírt fel, de elég volt szólnom hozzá, már aludt is vissza. Igaz az éjszakát nem aludta át, de már nálunk ez is haladás. Aztán lehet, hogy csak a "minden csoda 3 napig tart" effektus lesz, de azért továbbra is kapja pár napig.

2015. jan. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Igen a Diana alkoholos mentás valami, nyilván nem decikbe kell adni a gyerkőcnek, szerintem egy vattapamacs beáztatva kicsit a fogíny vele átdörzsölve kevesebbet árt mint kismillió kemikália. Ez legalább a pálinkáskenyérrel együtt természetes anyag nem valami laborba kifejlesztett műanyag. Ha választanom kéne erre esküdnék. Nekem-anyumnak-mamámnak nem volt tőle bajunk a gyerekemnek sem lesz míg ezek a legújabb hyper modern gyógyszerek nagy mennyiségű felhasználása és tesztelése pár évre nyúlik vissza maximum.
2015. jan. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. jan. 25. 09:18
 17/18 anonim ***** válasza:
A laborban nem "műanyagokat" fejlesztenek, hanem a hatóanyagokat tisztítva és pontosan kimérve adagolják. Sokkal jobb, mint a mindenféle természetes, meg házipatikai szar, amiről senki sem dokumentálja, hogy milyen mellékhatásai vannak/lehetnek, vagy hogy hatóanyag pontosan mennyi van benne, ha van-e egyáltalán, meg mi van még benne azon kívül.
2015. jan. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Kedves urolsó! A "természetes szarok" évtizedek tapasztalatai után lettek hatékonnyá nyilvánítva. A laborba kifejlesztett kemikáliák ugyan sejtszinten és a laborpatkányokon szuperül működnek (állatvédelmi dolgokba hadd ne..) de azzal azért remélem mindenki tisztába van, hogy a kiadott új gyógyszerkészítmények ugyan le vannak tesztelve de a mellékhatások zöme csak éles bevetésbe (tömeggyártáskor) jönnek elő. Számtalan példát tudnék mondani...ugyhogy nyilván mindenki maga dönti el mit ad a gyerekének vagy magának nem vagyok gyógyszerellenes mert ha kell hát kell de az ha lehet nem tömöm vele a családot.
2015. jan. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!