Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Milyen időközönként jönnek a...

Milyen időközönként jönnek a fogak? Vagy ez teljesen gyerek függő?

Figyelt kérdés
4 foga van a babámnak, az alsó kettő 1 hónap különbséggel jött ki a felső kettő pedig 1 hét különbséggel. már másfél hónapja nem jött ki másik foga. ez mennyire normális? eléggé szenved szegényke...
2015. máj. 19. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon változó. Nálunk 6,5 hónaposan jött ki az alsó kettő rá két hét múlva a jobb alsó oldalsó aminek nagykönyv szerint 10 hónaposan "kellett" volna :) és rá 2 hét múlva a felsők azok egyszerre. Ő is nagyon szenvedett, sokat volt kézben szegényem , de kint vannak :), de nincs megállás jön a többi és szerintem most nálunk is lesz egy nagyobb szünet. Szerintem normális, hogy a te babádnak másfél hónapja nem jött ki fog, sajnos megszenvednek vele. :( Én hűtött rágókát adok/ adtam neki gyakran és vettem olyan cumit aminek a pereme rágóka, na ez nagyon jó. Mamos egyébként. 8 hónapos kislány anyukája.
2015. máj. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor marad a szenvedés továbbra is. Most nem folyik úgy a nyála mint szokott, viszont nyűgösebb napközben pedig egy tök nyugodt gyerkőc és éjjel többször is felébred, mióta kibújt az első foga, holott előtte végig aludta az éjszakát. Nem biztos, hogy a foga miatt ébred, de én arra gyanakszom. Mintha látnék valamit a két alsó foga mellett, de nem érzem, hogy lenne ott valami. Remélem most már hamarosan kibújik neki. Én dologéllel kenem neki meg néha a dentinox-ot használjuk illetve homeos golyókat szoktam neki adni. Rágókánk is van, azon van egy mickey egér fej és ő azt rágja nem a rágó részét. :) A cumis rágóka nálunk nem nyerő, mert szopizik még és nem cumizik. Köszönöm a válaszodat, akkor kínlódunk tovább. Amúgy most szombaton lesz 10 hónapos a kisfiam. :)
2015. máj. 20. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!