Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti helyesnek tartanáto...

Szülők! Ti helyesnek tartanátok azt, hogyha a 15 éves gyereketek időközönként buliba járna, megrészegedne?

Figyelt kérdés

2013. szept. 13. 23:16
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Ugye ez a kérdés vicc? Nincs olyan szülő, aki ezt helyesnek tartaná, de ettől függetlenül még sok gyerekkel megesik.


Mi az az időközönként?

2013. szept. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

"de ettől függetlenül még sok gyerekkel megesik."


Rengeteggel.Sajnos ide jutottunk,hogy a legtöbb szülőt az sem érdekli,hogy hol van éppen a saját gyereke,vagy,hogy mikor jön haza...

2013. szept. 13. 23:21
 3/29 anonim válasza:
6%
egyáltalán nem tartanám helyesnek sőtt akármilyen laza vagyok ezt biztos nem engedném meg 18 évesen meg hogy fog bulizni lövi magát vagy mi?
2013. szept. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
63%
Ebben nem találok semmilyen helyes dolgot, inkább elszomoritó.
2013. szept. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
86%
Az teljesen normális, hogy a barátaival elmenjen bulizni, az nem, hogy rendszeresen berúgjon (az, hogy egyszer kipróbálja, az megeshet, lássuk be...).
2013. szept. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Hát,azért számomra eléggé elkeserítő lenne,ha a fiam részegen állítana elém az ajtóban 15 évesen...
2013. szept. 13. 23:27
 7/29 anonim ***** válasza:
12%
Ha bárhova is elengedném bulizni 15 évesen akkor ezzel elveszítette a bizalmam és 2 évig elfelejtheti a bulit minimum.
2013. szept. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
50%
A bulival semmi gond. Nem kéne inniuk, de ha már mindenképpen isznak ennyi idősen, akkor legalább tartsanak mértéket, és ne úgy másszanak haza mint az elázott kutya. Szerintem elszomorító, hogy itt tartunk.
2013. szept. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
25%
Nem helyes, 15 évesen bulizni sem mehetne, maximum barátaival házibuli, de ha rajtakapnám, hogy részegen hazajön elfelejthetné a dolgot 18 éves koráig.
2013. szept. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
96%

Én is ennyi voltam. Na jó, részegek nem lettünk, de ittunk vodka narancsot a Zöld pardonba menet xD Aztán ezen a nyáron elmentünk oda még kétszer, de 11-kor el kellett jönnünk.


Szerintem ezzel nem volt semmi baj, nagyon poén volt, de azért van különbség rendesen buli és buli között. Amíg mi kispál koncerten nyomultunk, osztálytársaim nagy része minden hétvégén a sárga földig itta magát egy házibuli keretében, ahol még orál szex is előfordult...

2013. szept. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!