Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Komoly a kérdés komoly választ...

Komoly a kérdés komoly választ szeretnék. Szerintettek reménykedjek, hogy csak a hormon szintem alacsony és a teszt nem mutatja ki vagy tényleg nincs baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon el vagyok keseredve remélem nektek van valami tippetek. 6 honapja nem szedek fogamzásgátlot. minden hónap 20. án megjött a "mikulás" 2. ovuláltam együtt is voltam a férjemmel. Lehet nevetni fogtok férjem nevettet rajtam mikor még fejen is áltam sex után csak,hogy baba legyen.

9 napot késet most a menzeszem 9 meg jött de ma 31én már el mulloban van a testhöm is magasabb mint ami szokott lenni. Csináltam ovulácios tesztett " jos tesztett" 2 erös csík van rajta de a terheségin semmi.

Tiszára belle vagyok kavarodva. Olvastam ,hogy nem ritka ,hogy van akinek nem mutatja ki a teszt a terheséget. És elöfordulhat vérzés is az elsö honapban. Szerintettek lehetek várandos?

Viszint 29 megjött amit nem akartam 2 nap erös most mulloban.


Szerdán megyek a klinikára mert a dokim szabin van de addig meg galydulok...



2015. aug. 1. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy terhes.

És ha még jókor is voltatok együtt, vagyis ovuláció idején, még akkor sem tuti, hogy összejön. Nap, mint nap látunk erre példát.

De nyilván csinálhatsz tesztet, de ha megjött a vérzésed és rendesen erős, csak éppen 2-3 nap után gyengébb a vérzés, azt gondolom, hogy azt nevezhetjük simán rendes menstruációnak, ami mellett meg nem gondolnám, hogy terhes lennél. De ki tudja? Nem látunk beléd, csinálj tesztet és kiderül.

Viszont ha javasolhatok valamit, ne görcsölj ennyire rá! Nem kell fejen állva lenni, sem sehogyan. Nálunk a próbálkozástól számítva a 7. hónapban fogant annak idején a kisfiunk, és semmit nem csináltam. Nem csináltam ovulációs tesztet, ahogy végeztünk, fogtam magam, felálltam, azért voltunk együtt, mert vágytunk a másikra és össze is jött.

Meg aztán azt gondolom, hogy 6 hónap még elég rövid idő, ha majd 1 év után sem jönne össze, akkor ráérsz komolyabban utána járni a dolgoknak.

2015. aug. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha megjött, a terhességi teszt is negatív, akkor szinte biztos, hogy nem vagy terhes. Az ovuteszt az ovuláció kimutatására szolgál, nem a terhességére, az egy dolog, hogy néhányaknál működött terhesség kimutatására is, de nem ez a fő funkciója. Fejen állni meg teljesen felesleges.
2015. aug. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi csak volt egy rossz idulatu daganatom és ez miatt van benne a félelem. Csináltam tesztett de negativ. csak már a 9nap késés ugy megbiztatott.
2015. aug. 1. 11:56
 4/4 anonim válasza:
Javaslom hogy a fogamzásgátló tabletának az összes melékhatását olvasd át, mert aki rendszeresen szedte az nem lesz egyik napról a másikra terhes, annak már sok idő kell, szóval kevés az esély,
2015. aug. 15. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!