Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 0,9-es AMH alacsony 36 évesen?...

0,9-es AMH alacsony 36 évesen? Ez mit jelent? Lehet igy gyerekem?

Figyelt kérdés

Sokkolt az eredmény!


mensesem teljesen rendben van, 28 napos, óramű pontosságú, ovulációm van, legalábbis ovu teszt kimutatja, pont a 14. napon. átjárható vagyok, mert átfujtak. Mégis úgy érzem rég óta hogy nekem valami nem teljes, és már teherbe eshettem volna. most is próbálkozunk ovulációkor a párommal több hónapja, de mindig megjön.


A meddőségin még a férjemmel voltam, elváltunk közben, és mivel azt mondták ott, hogy az ő spermaszáma alacsony, és velem minden rendben, nem foglalkoztam az üggyel többet. Most kapartam elő az egy évvel ezelőtti leleteket, és megdöbbentem az eredményen. lehet hogy mégis baj van velem.


mik az értékek? mi számit ilyen korban alacsonynak?


mit lehet tenni ellene? erre van gyógyszer? lehet ezt javitani?


vagy ez érvényes meddőséget jelent?


sos. segitsetek, sokkot kaptam. csak szeptember 9-re kaptam időpontot a meddőségibe, vissza akarok menni.


ráadásul azóta eltelt egy év. :( akkor most mennyi lehet? ez feljebb semmiképp nem megy? nem javul? ez már ettől csak rosszabb lehet?



2014. aug. 22. 23:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez még nem kórosan alcsony, főleg, hogy elég idős is vagy,
2014. aug. 23. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!