Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szedhetem folyamatosan így?...

Szedhetem folyamatosan így? Egyáltalán ez a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

A terhességem elejétől görcsölt a vádlim, de a 20. héttől nagyon durva lett. Már azt csináltam este az ágyban, mint egy epilepsziás, komolyan, állandóan mozgatnom kellett a lábam. A háziorvos ajánlotta, hogy kevés a napi kettő Magnerot, szedjem 3-szor kettesével. Magyarul reggel, délben, este 2 szem Magnerot.


Biztos, hogy nem árt ez a babának? Én nagyon soknak érzem, mert most fogom tölteni még csak a 28. hetet vasárnap. Ráadásul a hasam ugyan úgy keményedik, naponta 3x 4x is. Viszont a lábgörcs drámaian lecsökkent.


A háziorvos szerint be fognak fektetni Magnézium infúzióra, ha nem szedek ennyit.


Szerintetek? Pénteken megyek a védőnőhöz, 22-én a nőgyógyászomhoz. majd tőlük is megkérdezem természetesen.


2015. dec. 16. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem ez elég soknak tűnik, de majd az orvos megmondja..meg lehet, hogy neked tényleg szükséged van rá!
2015. dec. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A magnerot nem tartalmaz sok magnéziumot, elképzelhető, hogy kell ennyi. Nekem nincs ilyen gondom, estére van, hogy beszedek kettőt, ha idegesebb vagyok, de napközben nem szoktam. Tudni kell azonban, hogy kalcium hiány is okozhat ilyen jellegű görcsöket.
2015. dec. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

És azt honnan tudhatom, hogy a kalcium vagy a magnézium a kevés?

A biztonság kedvéért szedjek kalciumot is? Már így is annyi tablettát szedek...arra gondoltam a múltkor, lehet, hogy nem is kellene. Mint egy haldokló, komolyan...

ott van a Trimeszter, a Magnerot, a vastabletta, amit be se tudok venni a sok magnerot miatt...(egyszerre nem lehet, mire bevenném, megint jön a magnézium....)

2015. dec. 16. 19:30
 4/4 A kérdező kommentje:

Most épp Milgammát írt, hátha az idegek szórakoznak a keresztcsont tágulása miatt....Szerintem csak találgat.

Viszont az elejétől görcsöl a lábam, és akkor még nem tágult a keresztcsontom.


Valószínűleg szülésig így lesz, csak az a baj, hogy tegnap éjjel is csak 1:45-ig aludtam egyhuzamban, onnantól már mászkálgatnom kellett...meg felpolcolni, kenegetni, de nem sokat használt sajnos.


Valakinek esetleg tapasztalat?

2015. dec. 18. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!