Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Lehet puffadás fogzástól? Mi...

Lehet puffadás fogzástól? Mi lehet az összefüggés?

Figyelt kérdés

2 hónapja áttört a 2 alsó foga a kisfiamnak. Előtte nagyon sokat pukizott. Persze nem foglalkoztam vele, csak most utólag érdekes...

Na most pár hete nagyon rág mindent és papírvékony felül az ínye. Nagyon sokat pukizik megint és most nem változott semmi az étrendjében. A pelenka tartalma is híg lett már második napja. (Nem vizes.)

De mi köze lenne a puffadásnak a fogzáshoz? Más tapasztalt ilyet? Egyáltalán a híg székletnek mi köze van a fogzáshoz? Mert ezt amúgy is olvastam, hogy szokott lenni. Nyála nem most kezdett ömleni eddig mégse csinált ilyen híg székletet. Csak kíváncsi vagyok egyébként.


2016. jún. 4. 07:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnő hogy pl a kakájuk is azért büdösebb ilyenkor mert begyorsul az emésztés és nem emészt meg mindent rendesen. Gondolom valahogy emiatt van a probléma a gázokkal is, nem?
2016. jún. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Lehet benne valami.
2016. jún. 8. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!