Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szerintetek van-e összefüggés...

Szerintetek van-e összefüggés a teherbeesés nehézsége és a későbbi problémák (vetélés stb) között?

Figyelt kérdés
Sajnos én úgy látom, hogy igen, de remélem megcáfoltok. A környezetemben ill. itt a neten is azt látom, hogy azok a párok ahol nagyon gyorsan összejött a baba (sokaknak rögtön az első hónapban), ott utána semmi gond nincs, minden ok. Más párok meg hónapokat, éveket próbálkoznak, és mikor végre összejön, akkor vetélés, missed ab, méhen kívüli, stb. (Mi amúgy 6 hónapja próbálkozunk és úgy néz ki volt egy korai vetélésem, erős pozitiv teszt után ma megjött)
2016. jún. 3. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Is-is.


Ha nehezen jön össze a baba, annak oka van, pl. hormonális. Ez lehet oka a vetélésnek is.


Másrészt az állítás első felét rögtön meg is cáfolnám személyes példával: két terhességem végződött vetéléssel, pedig mindkét estben két hónapon belül megfogantak.


Ez egy annyira összetett dolog, olyan sok lehetőséggel, hogy tulajdonképpen minden kombináció minden verzióban előfordulhat, csak a véletlenen múlik, te milyen párokból ismersz többet.


Én meg úgy vettem észre, hogy ahol sokáig küzdöttek a babáért, ott gyakoribb az ikerterhesség. (Beültetés, peteérés serkentés, stb. miatt... De akkor is! :D )

2016. jún. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem,amit ìrsz ebben a formàban nam igaz.

Első terhességem első hónapban összejött elvetéltem 12.héten(addig minden oké volt).

Màsodik terhesség két hónap alatt jött össze,semmi gond nem volt.

Harmadik egy év utàn, én rosszul voltam,de a terhesség nagyon sima volt.


Függ a nő koràtól a terhesség zavartalansàga,illetve a szervezete edzettségétől is. Attól,hogy hànyadik gyerek, volt-e bàrmilyen nőgyógyàszati panasza.

Sok mindenen múlik.

2016. jún. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a teherbeesés nehézségei mögött anyai betegségek állnak, akkor igen.
2016. jún. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első terhesség nehezen jött össze.Probléma mentes volt égig.

Második is nehezen jött össze,végig problémás volt.

2016. jún. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bár mikor terhes tudok lenni, kb, ha a férjem rám néz, akkor is. 3 fiunk van, 38 éves vagyok, a legnagyobb boldogságban élünk 21 éve.

A terhességeim úgy indultak, hogy mondjuk pénteken eldöntöttük, hogy jöhet a baba, és szerintem már hétfőn (sarkítva) várandós voltam.

2016. jún. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nincs összefüggés!Van aki nehezen esik teherbe évekig próbálkoznak és végül egészségesen probléma nélkül kihordják a terhességüket, és van a másik lehetőség is könnyen teherbe esik és mégis elvetél akár többször is. Saját tapasztalat!
2016. jún. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!