Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A puffadás, hasfájás mennyivel...

A puffadás, hasfájás mennyivel az étel elfogyasztása után jelentkezik?

Figyelt kérdés
Ha nem bir valamit megemészteni meg ilyesmi szinten
2016. máj. 17. 07:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Az enyém alapból hasfájós volt nagyon sokáig de volt étel ami után rosszabb volt a helyzet. De elég változó, volt mikor 2, vagy 4-5 órával utána jött az ordítás. De mint írtam ő eleve hasfájós volt sokáig.

Egyszer éjszaka lepett meg, a nappal egész jó volt, éjjel meg óránként kelt ordítva és a hasa fájt. Pedig délelőtt kóstoltattam. Nem tudom miért nem volt jele nappal, gondolom nappal az ingerek elterelhetik a figyelmét.

2016. máj. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De tuti biztos hogy hasfájás volt mindig?
2016. máj. 17. 09:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Az 100%, hogy hasfájás volt csak a tápszer után is zavarták a pukik, viszont akkor már nagyobb sírások inkább azután voltak, amikor új ételt adtam neki, eleinte minden másodiktól fájt a hasa.

Viszont az éjjeli eset amit írtam azért volt furcsa, mert 3. napja adtam neki a krumplit és korábban nem volt gond, legalábbis nem vettem észre semmit.


Én is kíváncsi vagyok a válaszokra, utólagosan érdekelne. Mióta nincs baja még nem volt új ételtől hasfájás.

2016. máj. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!