Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Más babája se ivott itatópohár...

Más babája se ivott itatópohárból mikor fent nöttek a fogai?

Figyelt kérdés

Ètvágytalan is, meg nyűgös napok óta. Orvos látta ès piros a torka, de nem kapott semmi gyógyszert.

Hètvègèn lázas volt, de azóta nincs, doki azt mondta ha lázas mèg,menjünk vissza.


Hígabb volt ma egyszet a szèklete, de nem konktèt hasmenès. Jó kedvű csak kevesebbet eszik, itatópohárból nem iszik. Kis műanyagohárból pár kortyot, de leginkabb kanállal adtam neki.

Panadol babyt kapott èjjel mert nagyon fájt neki a foga. Lila,vères az ínye, nagyon be van dagadva. Vèdőnőm azt mondta ilyen csúnyán begyulladt ínyt nem látott mèg. Doki le se tojta a fogát, sőt ahogy a torkát nèzte, a spatulával jól megnyomta a gyulladt ínyèt.

Meddig tart ez mèg? 3.fog, de a többit èszre se vettük.

Ma már vacsizott rendes adagot, ivott is. Talán èjjel áttört a fog? Egyebkent jo alvo, most 2-5ig fent volt.

Szúr már a kis fog de nem engedi h megnèzzem.



2016. aug. 2. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én babámnál a torokfájás rosszabb volt, mint a felső fogak. Írom ezt úgy, hogy 1 hónapja 2 foga volt, most meg 6. Itatópohárból végig ivott de tudod, minden babánál más ez. Az, hogy meddig tart nem tudjuk megmondani. Az én babámnak nagyon lassan jönnek a fogai de még így is 4-5 napon belül kintvan azután, hogy éles az ínye illetve látszik a fehér csík. Ahogy olvastam sokaknál ez 2-3 nap "csak".
2016. aug. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ejjel most tudtunk aludni,hajnalba volt sírás de lehet h akkor tenyleg a torka fájt. Ha beteh vagyok reggel en is jobban erzem a torkom.

Csak azt nem tudom a dokineni miert nem adott ra valamit es csak akkor menjunk vissza ha lazas lesz ujra.

Mindegy kapja a panadol babyt az torokgyulladasra es fogfajasra is jo.

Eles az ínye már..remelem lassan tul vagyunk rajta

2016. aug. 3. 09:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni de nálunk a felső 4 egymás után jött majdnem egy hónap kínlódás volt.

Vírusra nem szoktak antibiotikumot adni. Jobban van a baba?

2016. aug. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!