Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Babanak nyalmirigy cisztaja...

Babanak nyalmirigy cisztaja van. Teendő?

Figyelt kérdés

4 honapos a kisfiam. Tegnap fehér kemeny dolgokat fedeztem fel az inyen, ma elmentem vele a gyerek orvoshoz, aki felkialtott, hogy "nyalciszta, ez a semmi kategória!".

A hátam mögött meg hallottam, hogy mondja az asszisztensnek: elso babas anyuka.

Nos, anyukam 6 gyerekes, de meg O sem tudta, mi az, mindegy.

Viszont neten errol nem sokat találok. Elmúlik magátol? Mert amit megis talaltam, az alapján nem.

Valaki, aki esetleg átélte? (En azt hittem, fogzas, anyám hogy szajpenesz.)


2016. aug. 25. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Előre bocsátom, h nem vagyok orvos, de néhány hete az én kisfiamnak a nyelvén, majd az állán lettek pattanás, afta szerű képződmények, miközben a fogai jöttek kifelé. Sajna a mi dokink olyan szert írt fel, amit sehol nem kevernek már ki, így a patikus a glycoseptet ajánlotta, ezzel ecseteltem a száját kívűl-belül fültisztító segítségével. Az ínyére pedig gengigél babyt kentem. Mindkettő elvileg szájfertőző betegségekre van. Remélem segít vmit a hozzászólásom, de lehet érdemes lenne újból megkérdezni a dokit, hogy mi ilyenkor a teendő.

2016. aug. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem 16 évesen volt nyálmirigy cisztám, de azt eltávolították sebészeti úton, először helyileg, majd műtőben véglegesen, mert kiújult.
2016. szept. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!