Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Mossam a baba fogát vagy ne?

Mossam a baba fogát vagy ne?

Figyelt kérdés
Első babás anyuka vagyok 17 hós a kisfiam 7 fogacskája van + bújik egy kettő. Elég későn kezdett el neki bújni (olyan 11 hósan) de nem tudom kell e neki már mosni. Mert anyukám pl azt mondja ő mosta nekünk már ilyen idősen is és a babafogkrémeken is az van hogy 1 éves kortól + létezik fogkefe direkt babáknak is. Mások viszont azt mondják hogy még ne mossam neki mert kicsi és nem érti meg hogy nem szabad lenyelni a fogkrémet meg hasonlók. Meg hogy állítólag ilyeb pici korban még úgysem tud kilukadni a fog. Szóval nem tudom. Ti mikor kezdtétek el a baba fogát mosni? Értem én hogy nem érti meg hogy nem szabad lenyelni a fogkrémet de ha nagyon keveset teszek? A gabi fogkrémen is az van pl írva hogy csak nagyon picit tegyünk. Meg én ebben a nem lyukadhat ki a fog dologban sem bízom. Azért 17 hósan már eszik néha egy kis túrórudit ilyesmit ami ugyebár csoki...szóval ti ilyenkor már mostátok a babábak?

2016. nov. 14. 23:55
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Bocsi, hirtelen ezeket találtam :) Nem olvastam őket végig, mert már korábban olvastam a témáról. Akit érdekel, talál komolyabb forrásokat is.

9-10-es voltam.

2016. nov. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Elnézést,hogy nem közvetlenül a te kérdésedre reagálok kérdező,hanem pár válaszra.

Érett felnőttként tényleg ekkora problémát okoz az,hogy meg tudjunk különböztetni egy hiteles forrást egy hiteltelentől?

Számomra hihetetlen hogy még mindig ennyire képesek befolyásolni az összeesküvéselméletek és az ehhez kapcsolódó oldalak.

Miért hitelesebb egy világhelyzete blog,ami azt mondja,hogy a globális média hazudik,nem mondja el az igazságot neked,de ha ezt az oldalt olvasod,akkor fel tudsz ébredni,mert mi kinyomozzuk neked azt,ami a dolgok mögött van,mint a saját fogorvosod vagy akár egy biológia tankönyv?

Persze,nagyon izgalmasak ezek az összeesküvés elméletek,király filmek,könyvek születhetnek a témában,de attól még a valóság nem ilyen.

Hogy akarják olyan szőlők megtanítani a gyereküknek a felelős internethasználatot,akik maguk se tudják felelősen használni az internetet?


Kérdező,azt ajánlom,hogy ezt olvasd el:

[link]

2016. nov. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Én elolvastam amit ajánlottál, utolsó, és ettől se jött meg jobban a kedvem, hogy fogkrémezzem a gyereket.
2016. nov. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!