Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Újszülött baba számára melyik...

Újszülött baba számára melyik folyékony mosószert és öblítőt ajánlotok? Mivel mossam a ruháit?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy a Dm-ben kapható Denk mit termékek nagyon jók az érzékeny bőrű babáknak. A pici lányom még a pocakomban van, de lassan itt az idő, hogy kimossam a ruháit és szeretnék tanácsot kérni, Ti mit ajánlotok.

2014. febr. 17. 15:49
 1/10 lcs ***** válasza:
57%
szia! a dm-s mosószer és öblítő jó, az első néhány alkalommal talán érdemes is azzal kimosni a kis dolgait. de szerintem ha elfogy, akkor majd próbáld ki, hogy egy-két bodyt kimosol azzal a mosószerrel/öblítővel, amivel a saját ruháitokat, és ha nem lesz tőle semmi baja, akkor nyugodtan moshatod azzal a ruháit :) én kipróbáltam mindkét gyerkőcömnél, és egyiknek sincs semmi baja a mai napig tőle, ugyan azzal mosom amivel a saját cuccainkat :)
2014. febr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :-)
2014. febr. 17. 16:05
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Én magunknál is és majd a babánál is házi mosószert használok/használni fogok öblítőnek pedig ecetet. Így a leg bőr és bababarátabb ráadásul a legolcsóbb is.
2014. febr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Mosógélből tomi baby vagy tomi zöldtea, öblítő silan/coccolino sensitiv. Mindenkiét ezzel mosom.
2014. febr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én első perctől Arielt és Silan sensitivet használok,pedig az egész család érzékeny bőrű,de nekünk ezek beváltak.
2014. febr. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, ment a zöld ujjacska :-)
2014. febr. 17. 18:13
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 3 hónapos koráig csak Dreft babyvel mostam, imádom az illatát, ès Silan sensitive-vel öblitettem. Utána már együtt mostam az én ruháimmal és a szinesekhez a Dreft baby, a fehérekhez Dosia, Biopont használok. Nincs baja tőle. Szerintem is az elején kell jobban figyelni majd lassan lehet váltani.

2014. febr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Denk Mit Ultra Sensitive
2014. febr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tomi baby+ silan sensitive öblítő.
2014. febr. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is a választ. Ment a pozitív elbírálás :-)
2014. febr. 18. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!