Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Kisbabám 2 foggal született,...

Kisbabám 2 foggal született, amiket másnap eltávolítottak, mondván, nő helyettük. Van vkinek hasonó helyzetben tapasztalata, hogy valóban nincs miért izgulni?

Figyelt kérdés
Most 5 hónapos. Eddig mindenki nyugtatott, de közben felbukkant a helyükön egy apró maradvány. Szintén nyugtatnak, hogy az alatta lévő fogak majd kinyomják.

2017. jún. 26. 16:32
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Majd no helyette mas, vagyis a csontfog (6-7 evesen)
2017. jún. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
Ha nem húzzák ki szovodmenyei es fajdalmai lehettek volna vagy ki se nő rendes csontfog, az meg kihullik. Ne aggodj teljedrn normalis.:)
2017. jún. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

Én ugy tudom ritka nagyon, de teljesen természetes.

Azok tejfogak voltak...

Grat annak aki kihuzta..

2017. jún. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

3# minden esetben kihúzzák... mivel azok lazábbak. Nézz jobban utána. Kb minden 2-3 ezredik baba szuletik igy. Elég ritka, de mindenhol a kihuzas mellett dontenek. Szepen lelettem pontozva de senki sem olyan okos h megnagyarázza az okát. A lányom nekem is igy szuletett ,1 foggal és kihuztak! Semmi baja nem lett, utana ki is eshetett volna magatol ami fertozessel járhat ilyen piciknél stb..

Tudom, tudom 0%-ot kapok de kerdezz utana

Foleg kedves kerdezo. Inkabb a dokit kerdezd itt latod h mindenki okos de senki sem ad magyarázatot. Bízd magatokat a dokira.:)

2017. jún. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
15%

Vagy csak régi tévhit.

Én amugy nem szoktam ellenérveket pontozni, csak mert más a véleménye

Nem vagyok primitiv bunko mint a gyk nagy százaléka. Meg akiknek ez köszönhető, hogy pontoznak.

2017. jún. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mielőtt kihúzták, megnyugtattak, hogy ezek nem igazi tejfogak és nő helyettük másik. A védőnő a gyerekorvos azt tanácsolta, ne menjünk egyből fogorvoshoz, várjuk meg, míg elkezdődik a fogzás. De már lassan itt az idő és remélem nem fognak összecsúszni a fogacskák, ha ez a kettő hiányzik. Az orvosok csak annyit mondanak, minden rendben lesz.
2017. jún. 26. 21:39
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Hiába pontoztátok le az előző válaszolót, igaza van. Nem szadizmusból húzzák ki, hanem mert ezek a fogak nem ülnek fixen az ínyben, könnyen kieshetnek, észrevétlenül(!!) és akár fulladást is okozhatnak a babánál.
2017. jún. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
2es és 4es vagyok. Koszi a lepontozast de igazam van. Amugy meg a mai vilagban ilyennel kapcsolatban nem hiszem, hogy ez tévhit lenne. Az orvoslás nem tévhiten alapul foleg ilyen esetekben.
2017. jún. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
7-es köszi a megerősítést. Kerdezo ne aggodj!! Minden rendben lesz :)
2017. jún. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%

kedves kérdező!


hogy érted, hogy "lassan itt az idő"?? a lányom mindjárt 11 hónapos, és még egy foga sincs! ezzel csupán azt akarom mondani, hogy csak nyugi! lesz foga - előbb vagy utóbb... ;-)

2017. aug. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!